HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI

                                                HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI (PAKET KARŞILIĞI CİHAZ KULLANIMA VERİLMESİ)  ...

                                                HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI (PAKET KARŞILIĞI CİHAZ KULLANIMA VERİLMESİ)

                                                      ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI (PAKET KARŞILIĞI CİHAZ KULLANIMA VERİLMESİ) mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN 2023/1428374
1-İdarenin

a) Adı : ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ
b) Adresi : GAZIANTEP ÜNIVERSITESI ÜNIVERSITE BULVARI 27310 HASTANE 4.BLOK ÖZEL KLİNİK ZEMİN KAT 27310 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
c) Telefon ve faks numarası : 3423606060-76010 - 3423603928
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı : HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI (PAKET KARŞILIĞI CİHAZ KULLANIMA VERİLMESİ)
b) Niteliği, türü ve miktarı : HASTA BAZLI TAM OTOMATİK İLAÇ HAZIRLAMA İÇİN PAKET ALIMI (PAKET KARŞILIĞI CİHAZ KULLANIMA VERİLMESİ)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
c) Yapılacağı/teslim edileceği yer : GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE AMBARI
ç) Süresi/teslim tarihi : Teslimatlar sözleşme tarihi itibari ile 24 ay süreyle peyderpey olarak Döner Sermaye Ambarının EKAP üzerinden yapacağı siparişe istinaden yapılacaktır.
d) İşe başlama tarihi : Sözleşme tarihi itibari ile işe başlanılacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati : 28.12.2023 - 11:00
b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres) : GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME KOORDİNATÖRLÜĞÜ

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:
Poşet karşılığı kullanıma verilecek olan ;   Cihaz/Sistem ,  Ulusal Bilgi  Bankasına kayıtlı ise Sağlık Bakanlığı onayı  alındığına dair  belgeler verilecektir. UBB  kaydı olmayan cihazlar için  UBB Kapsam dışı  olduğuna dair belge  verilecektir. UBB Kaydı olmayan cihazlar için  CE Belgesi sunulacaktır.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğraflarına ilişkin bilgiler ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları:
Teklif edilecek poşetler için  için kullanıma verilecek sistemin ; Teknik Şartnameye uygunluğunu belgelendirmek için  teknik şartname maddelerine  sırayla  cevaplanmış '' Teknik Şartnameye Uygunluk Belgesi '' firma yetkililerince  imzalanarak  yeterlik bilgileri tablosunda beyan edilecektir.
5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olup yerli malı teklif eden istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.
14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01946919

08 Ara 2023 - 08:00 Gaziantep- Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Telgraf Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Telgraf Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Telgraf Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Telgraf Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.