25 bin kişiye oynamak istiyoruz

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Elazığspor maçını unuttuklarını ve ligde bu hafta oynayacakları kritik Manisaspor maçına odaklandıklarını dile getirdi.

25 bin kişiye oynamak istiyoruz
Sedat Torun
14 Mart 2018 / 08:25

Sözeri, içerde oynayacakları maçta 25 Bin taraftarı stadyumda görmek istediklerini söyledi.

Ligde son haftalarda oyun kalitesi olarak pek fazla seyirciye hitap edemediklerini belirten Sözeri, “Oyun kalitemiz belki son hafta Elazığ maçında eleştirilebilir. Ama hem saha şartları, hem rakibin durumu hem de üç günde bir maç oynadığımızı göz önüne alırsak bu durumun normal olduğunu düşünüyorum. Biz pas yapan, organize gelen bir ekibimiz ve bunları iyi yapmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla Elazığ’daki zemin bizi bozdu. Elazığspor gibi 10 maçtır kendi sahasında mağlup olmayan bir takımı kendi evinde mağlup etmek önemli bir iş. Dediğimiz gibi bu haftada deplasmandan galip gelerek Gaziantep’te Adana Demirspor maçını 25 bin kişi ile oynamak istiyoruz” dedi.

MANİSA MAÇI ÖNEMLİ

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları manisaspor maçının çok kritik olduğunu söyleyen Sözeri, “Bizim için artık her maç final niteliğindedir. Bu hafta yine bir final maçı oynayacağız. Rakibimize saygı duyarak oynayacağız. Belki rakibimizin durumu sıkıntılı gibi gözükebilir ama asla bu maçlarda motivasyon kaybı yaşamamak gerek” dedi.

BAŞARI HİKAYESİ YAZMAK İSTİYORUZ

Ligde ilk 2’de yer alarak Süper Lig’e çıkmak istediklerinin altını çizen Teknik Direktör Erkan Sözeri, “Açıkçası biz bir başarı hikayesi yazmak istiyoruz. Bunun içinde çok fazla çalışıyoruz. Futbolcularım, yönetim, teknik kadro ve personel bu anlamda güzel bir birlikteliğimiz var. Bunu bozmadan oyun disiplininden ve iş disiplininden taviz vermeden bu işi güzel bir nokta ile sonlandırmak istiyoruz” diye konuştu.

ÇOK ÇETİN BİR LİG OLUYOR

Ligin bu sezon çok zorlu geçtiğini belirten Sözeri, “Hep söylüyorum en az hata yapan ilk 2, az hata yapan Play-Off’tan çıkacak. Biz en kötü Play-Off potasında kendimize yer bularak buradan çıkmak istiyoruz. Bunu da bugüne kadar başardığımızı düşünüyoruz. Ama dediğim gibi rakiplerimizde kazanıyor ve mücadele devam ediyor. Kendi işimizi kendimiz göreceğiz. Yukarıda olan takımlarla maçlarımız var ve bu takımların oynadığımız maçlarda bize yakışan sonuçları alarak lige çıkmayı hedefliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz