Özkeçeci’den tepki

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep teşkilatından çok sayıda istifa olduğu yönündeki haberlere sert tepki gösterdi. Özkeçeci “Partimiz üzerine oynanan bu karalama kampanyalarını şiddetle ve esefle kınıyorum.” dedi.

Özkeçeci’den tepki
Telgraf Haber Merkezi
17 Temmuz 2019 / 20:55

İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci mesajında; ‘’ Partimizin adına ve itibarına leke sürmek amacı ile bazı yerel gazeteler ve  sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda, kurulacak olan yeni partiye geçiş yapmak isteyen çok sayıda kişinin AK Parti Gaziantep il ve ilçe teşkilatlarından istifa ettikleri yalanı ileri sürülmüştür. Böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtmek istiyorum.’’ dedi.

Sözlerine; Bu yalan haberlerin karşısında şunu dile getirmek isterim ki; Gaziantep’te toplam 270 bin 685 üyemiz ile geniş, güçlü ve mutlu bir aileyizdir. Her gecen gün üye sayımız artmaktadır. Ayrıca 31 Mart yerel seçimlerinden bu yana 2234 yeni üyelik yapılmıştır. 22 üyemiz ise kanun gereği memurluğa geçmek için siyasi parti üyeliği bulunmaması gerektiğinden dolayı üyeliğini sildirmiştir. şeklinde devam etti.

Özkeçeci; Partimiz üzerine oynanan bu karalama kampanyalarını şiddetle ve esefle kınıyorum. AK Parti Gaziantep teşkilatı olarak kamuoyumuzdan istirhamımız, bu asılsız haberlere inanmamalarıdır. Asılsız ve yalan haberler bizleri yıldırmaktan çok, bizleri daha da güçlendirmekte ve kenetlendirmektedir. diyerek sözlerine son verdi.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz