Ali Doğan'dan dayanışma vurgusu

Karkamış Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla konser ve iftar programı düzenledi.

Ali Doğan'dan dayanışma vurgusu
Telgraf Haber Merkezi
21 Mayıs 2019 / 16:16

Karkamış Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıldönümünde önemli bir etkinliğe imza attı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda iftar yemeğinin ardından konser etkinliği başladı.

İlk kez düzenlenen Karkamış Gençlik Şöleni’nde Murat Kekilli’nin yanı sıra halk ozanları Ümit Can İlhan ve Mehmet Göğebakan da sahne aldı. Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, yaptığı konuşmada Karkamış’ta halkın refah seviyesini yükseltecek projelerin yanı sıra kültürel ve sosyal etkinlikleri de önemsediklerini belirtti.

ALİ DOĞAN’DAN DAYANIŞMA VURGUSU

Ali Doğan, sevgi ve hoşgörünün ön planda olduğu bir yönetim anlayışıyla Karkamış halkına hizmet ettiklerine dikkat çekerek, “Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yaşayıp bizden sonraki nesillere daha güzel bir gelecek bırakmak için her alanda olduğu gibi kültürel ve sosyal anlamda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Halkımıza ilkleri yaşatmanın gururu ve heyecanı içerisindeyiz. Karkamış halkı her daim en iyisine layık olmuştur. Mübarek Ramazan ayı ve Milli Mücadelemizin 100. yılında halkımızla birlikte olmanın heyecanını yaşadık” dedi.

Ali Doğan, Milli Mücadelemizdeki birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun her zaman örnek alınacağını ve bu ruhun bozulmasına Türk Milleti’nin asla fırsat vermeyeceğini vurguladı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz