Ankas iç transfere başladı

Gelecek sezon Gaziantep’i Bölgesel Amatör (BAL) liginde temsil edecek olan Ankas İstiklalspor, teknik ekip ile anlaşmasının ardından iç transfer çalışmalarına başladı.

Ankas iç transfere başladı
Sedat Torun
10 Temmuz 2018 / 19:08

Şampiyonluk kadrosunun iskeletini korumak isteyen Bordo – Mavili ekip, ilk etapta 4 futbolcusu ile sözleşme yeniledi.

İlk defa mücadele edeceği Bölgesel Amatör Liginde başarılı bir sezon geçirmeyi hedefleyen Ankas İstiklalspor, kendisini BAL ligine taşıyan ekipten sağ bek Mahir Erek, sol bek Emrah Başkak, stoper Adem Kurçeren ve forvet İrfan Gedik ile yoluna devam edecek.

KADROMUZU KORUYACAĞIZ

Bölgesel Amatör Liginde iyi bir sezon geçirmek istediklerini kaydeden Ankas İstiklalspor kulüp başkanı Alaettin Atalar, “Önceliğimiz geçen sezon Gaziantep süper amatör kümede takımımızı şampiyon yapan ve BAL ligine taşıyan futbolcularımızla anlaşma sağlamaktı. Bu doğrultuda ise ilk etapta dört futbolcumuz ile anlaşma sağladık. Bir çok arkadaşımızla ile de yolumuza yine devam etmek istiyoruz onlarla da görüşmelerimiz devam ediyor ve bir iki gün içinde onlarla da anlaşma sağlayacağımızı umuyorum. Biz şehrimizi en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesini vereceğiz” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz