Antepli Gazi GAÜN Hastanesi’nden taburcu edildi

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yaralanan ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alınan Gaziantepli Gazi Mustafa Karaoğlu’nun tedavisi tamamlanarak taburcu edildi.

Antepli Gazi GAÜN Hastanesi’nden taburcu edildi
Telgraf Haber Merkezi
6 Nisan 2018 / 11:55

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin Bölgesi’ndeki terör hedeflerine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yaralanan ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alınan Gaziantepli Gazi Mustafa Karaoğlu’nun tedavisi tamamlanarak taburcu edildi.

Hastane bünyesinde tedavi gören Gazi Mustafa Karaoğlu’nu taburcu edilmeden önce ziyarette bulunan GAÜN Hastanesi Başhekimi Doç Dr. Suat Zengin, “Hastanemize Zeytin Dalı Harekâtı’nın başladığı günden bu yana 18 asker tedavi için getirildi. Bu askerlerimizin 10’u ayaktan tedavi, 8’i yatış verilerek tedavi gördü. Hepsinin de taburcu işlemi gerçekleştirildi. Hastanemiz bünyesinde tedavi gören son askerimiz Mustafa Karaoğlu’nu ise bugün hayırlısıyla taburcu ediyoruz. Yaklaşık 2 aydır misafir ettiğimiz hemşerimiz Mustafa Karaoğlu’nu şifayla taburcu etmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. Sağlık durumu oldukça iyi. Bilinmelidir ki kapımız ordumuza, gazilerimize her zaman açıktır. Tüm imkânlarımızla onların emrindeyiz” şeklinde konuştu.

Hastaneden memnuniyetini vurgulayan Mustafa Karaoğlu’nun babası Mansur Karaoğlu ise,“Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür başta olmak üzere, başhekimimize ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi iletmek isterim. Buraya geldiğimiz günden bu yana herkes bizimle oldukça ilgilendi. Evladım işinin ehli hekimlerimiz, çalışanlarımız sayesinde eski sağlığına kavuştu. Bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bu duyarlıkları bizi çok mutlu etti” ifadesine yer verdi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz