Baba Dizisi Hangi Kanalda

Baba son bölüm izle platformları son zamanlarda yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Ay yapım imzalı olarak gösterime giren dizinin ilk bölümü 2022 yılının Şubat ayında izleyici ile buluştu.

Baba Dizisi Hangi Kanalda
Telgraf Haber Merkezi
25 Mayıs 2022 / 01:21

 

Baba son bölüm izle platformları son zamanlarda yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Ay yapım imzalı olarak gösterime giren dizinin ilk bölümü 2022 yılının Şubat ayında izleyici ile buluştu. Senaryosu Ekin Atalar ve Gökhan Horzum tarafından kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturmaktadır. Aile ve dram türünde olan bu yapım bir televizyon dizisidir. Başrolde tecrübeli ve ödüllü oyuncu Haluk Bilginer yer alıyor. Peki, Baba Dizisinin konusu ne? Dahası dizinin oyuncuları arasında kimler var? İşte detaylar!

Baba Dizisinin Konusu Ne?

Show TV tarafından yayınlanan dizi her Salı akşamı yayına girmektedir. Genel anlamda hikaye Saruhanlı ailesini odak yapmaktadır. Yaşanan bir uçak kazasından sonra Saruhanlı ailesi onları şok eden bir gerçekle yüzleşmek durumundadır. Bu gerçek herkesin hayatını etkileyecek ve kökündün değiştirecektir. Bu değişimin aile bağlarında ve kişiler üzerinde nasıl bir etkisinin olacağı merakla bekleniyor. Dizinin günceline ulaşmak için arama motorlarına baba son bölüm izle yazmak yeterli olacaktır.

Ödemiş’te sıradan bir hayat yaşayan Saruhanlı ailesi, kendilerine kalan hiç beklenmedik bir mirasla bambaşka yaşam geçiş yapar. Bu yeni hayat tarzına uyum sağlamak istedikleri gibi kolay olacak mıdır? Haluk Bilginer’in canlandırdığı Baba karakteri aile değerlerine bağlı ve otoriter bir izlenim bırakmaktadır. Zorluklarla dolu yeni bir hayata adım atılırken Baba Emin Saruhanlı ailesini koruyabilmek için büyük bir sınav vermek zorundadır.

Baba Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Güçlü ve etkili bir kadroya sahip olan yapım, mütevazi hayat süren Anadolulu bir ailenin zenginlikle nasıl başa çıkacağını ya da çıkamayacağını göstermektedir. Tolga Sarıtaş, Cem Uslu, Özge Özacar, Taner Rumeli, Zeynep Tuğçe Bayat, Nihan Okucutu, Damlasu İkizoğlu ve Beril Pozam öne çıkan isimlerdendir.

Kalabalık bir ailenin reisi olarak karşımıza çıkan Emin Saruhanlı geleneklere bağlı bir adamdır. Tolga Sarıtaş’ın canlandırdığı en küçük oğlu olan Kadir Saruhanlı ile babanın arasında bazı durumlar vardır.

Dizi, bayram ziyareti nedeniyle eve dönen küçük oğul ve babanın eski defterleri açmalarıyla başlamaktadır. Uçak kazası ailenin kaderi kökten değişecektir. Baba son bölüm izleplatformları aracılığıyla bu diziyi yakından takip edebilirsiniz.

Tüm dizileri HD formatında izlemek için; https://www.ddizi.pw

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz