Bahçeşehir Koleji eğitimi aksatmıyor

Bahçeşehir Koleji eğitimi aksatmıyor
Telgraf Haber Merkezi
12 Eylül 2020 / 00:25

Bahçeşehir Koleji’nin yapay zeka tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu Metodbox ve eğitim odaklı ilk yerli ve milli görüntülü konuşma platformu SeeMeet ile ilgili Gaziantep kampüsündeki öğretmenlere yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi. Prof. Dr. Levent Eraslan, seminerde öğretmenlere Metodbox ve SeeMeet konulu bir sunum yaptı.

Korona virüs salgını nedeniyle önemi gittikçe artan online eğitim platformları Bahçeşehir Koleji tarafından yerli ve milli bir kimliğe büründü. Yaklaşık iki yıldır yapay zeka tabanlı kişiye özgü dijital öğrenme platformu Metodbox üzerinden online eğitim çalışmalarını devem ettiren Bahçeşehir Koleji, salgın sürecinde yapılan çalışmalar sonucu Türkiye'nin eğitim odaklı ilk yerli ve milli görüntülü konuşma platformu SeeMeet'i hayata geçirdi.

Hayata geçirilen yerli ve milli online eğitim uygulaması SeeMeet ve iki yıldır kullanılan MetodBox uygulaması ile öğrencileri eğitimden mahrum bırakmayan Bahçeşehir Koleji, online eğitim uygulamaları ile ilgili Gaziantep kampüsündeki öğretmenlere yönelik bilgilendirme semineri düzenledi. Düzenlenen seminerde, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan tarafından, online eğitim uygulamaları ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz