Bakan Gül’den GFK Store'ye ziyaret

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep Futbol Kulübü’nün, lisanslı ürünlerinin satıldığı GFK Store mağazasını ziyaret etti.

Bakan Gül’den GFK Store'ye ziyaret
Sedat Torun
20 Ocak 2020 / 19:59

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyet GFK Store’u ziyaret ederek Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi’den takımla ilgili bilgiler alırken kulüp tarafından yürütülmekte olan "Gaziantep Tek Yürek " kampanyasına destek oldu.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün ziyaretinde, Başkan Mehmet Büyükekşi ve Başkan Yardımcısı Mahsun Altunkaya, 27 numaralı Abdülhamit Gül yazılı olan formasını hediye ettiler. Başkan Mehmet Büyükekşi, desteklerinden ve ilgilerinden dolayı Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül’e teşekkür etti.

Bakan Abdülhamit Gül’ün ziyaretine Gaziantep Valisi Davut Gül, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GFK Onursal Başkanı Adil Konukoğlu, Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkececi, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi eşlik etti.

"300 BİN FORMA SATIŞI HEDEFLİYORUZ"

300 bin forma hedefiyle kampanyayı başlattıklarını ifade eden Başkan Mehmet Büyükekşi Bakan Gül’e kampanya hakkında da bilgiler vererek “Kulübümüze ekonomik destek sağlamak yanında Gaziantep’te futbolu sevdirmek ve çocuklara küçük yaşta spor sevgisini kazandırmak üzere yürüttüğümüz "Gaziantep Tek Yürek, Kırmızı Siyah'a Tam Destek" kampanyamız başarıyla devam ediyor. Düzenlediğimiz gecede 240 bin forma satışı gerçekleştirdik ve bu formaların taraftarlarımız başta olmak üzere çocuklara ve toplumun bütün kesimlerine ulaştırılması için Gaziantep Valimiz Sayın Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’le koordineli olarak dağıtımı yapıyoruz. Söz konusu formaların kulübümüze maliyeti 19 TL +KDV olup hedefimiz 300 bin forma hedefini yakalamaktır. Bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor. Sizlerin de elbette takımımıza desteği çok büyük. Bu anlamda sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

BAKANDAN DESTEK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’de Gaziantep Futbol Kulübünün çalışmalarını yakından takip ettiğini, yürütülen kampanyanın başarıya ulaşması için gerekli desteği vermeye devam edeceğini ifade ederek kampanyaya destek olmak için 27 adet forma satın alacağını belirtti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz