Bakbak İstanbul’daki Gazianteplilerden destek istedi

Bakbak İstanbul’daki Gazianteplilerden destek istedi
Telgraf Haber Merkezi
6 Haziran 2019 / 10:27

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) üyesi Dr. Derya Bakbak, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için hemşehrilerinden destek istedi.

Bayram öncesinde Esenyurt’ta ilçe teşkilatı ile buluşan Bakbak, sandık başkanlarının eğitim toplantısına da katıldı.

Sonrasında ise ev ziyaretlerine başlayan Bakbak, Esenyurt Saadetdere, Turgut Özal ve Namık Kemal Mahallelerinde Gaziantepli ailelerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için destek istedi.

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım’ın vaatlerini anlatan Bakbak, İstanbul’un trafik ile ilgili ihtiyaçlarına dikkat çekerek Yıldırım’ın ulaştırma alanındaki tecrübesinin İstanbul’a olumlu yansıyacağını vurguladı.

AK Belediyecilikle şehirlerin çehresinin değiştiğini ifade eden Bakbak, İstabul’a yapılan Marmaray, Avrasya Tüneli, İstanbul Havalimanı, üçüncü köprü gibi prestij projeleri anlattı.

İstanbul’un Binali Yıldırım ile dünyanın merkezi haline geleceğinin altını çizen Bakbak, “İstanbul işi ehline verecek, İstanbul’un ihtiyaçları Yıldırım hızıyla çözüme kavuşacak” dedi.

Bakbak, Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde yatan palyatifbakım hastalarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bakbak, Bayramda da İstanbul’da ev ziyaretlerine devam etti.

Güngören’de yaşayan Gaziantepli aileleri ziyaret eden Bakbak, Bayramı hemşehrileri ile geçirdi, 23 Haziran İçin destek turuna devam etti.

Kapı kapı dolaşan Dr. Bakbak, vatandaşlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Zeytinburnu Sahilinde vatandaşların piknik keyfine ortak olan Bakbak, Gaziantep’in 31 Mart’ta destan yazdığını ifade etti, “inanıyorum ki hemşehrilerim İstanbul’un demokrasi zaferine de imza atacaklar” dedi. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz