Bakbak’tan GATEM’e geçmiş olsun ziyareti

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gıda Toptancıları Sitesi’nde çıkan yangının ardından esnafla bir araya gelerek, incelemelerde bulundu.

Bakbak’tan GATEM’e geçmiş olsun ziyareti
Telgraf Haber Merkezi
21 Ocak 2021 / 09:08

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gıda Toptancıları Sitesinde çıkan yangının ardından esnafla bir araya gelerek, incelemelerde bulundu.

Derya Bakbak Gıda Toptancıları Sitesi'ndeki yangın sonrasında İtfaiye Daire Başkanı Cafer Yılmaz ile birlikte Gaziantep Gıda Toptancıları Sitesi Başkanı (GATEM) Bayram Kumlucayı ziyaret etti.

Milletvekili Bakbak incelemeler neticesinde yangının elektrik panosundan çıkan kıvılcım neticesinde çıktığını belirterek, Bir afet yaşandı ama itfaiyemizin köpükle müdahale etmesi sonucunda kontrol altına alındı. Yayılma tehlikesine dair önlem alınarak hızlı bir şekilde soğutma işlemi gerçekleştirildi. Yangının söndürülmesi, kontrol altına alınması ve yayılma tehlikesine dair önlem alan başta İtfaiye Daire Başkanımız Cafer Yılmaz  ve tüm ekibine şükranlarımı iletirim.dedi.

Bakbak ayrıca ziyaret esnasında incelemelerde bulunarak, iş yerleri zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerini de iletti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz