Başarının mimarı: Boray Dai

Empera Halı Gaziantep Basketbol’da çok düşük bütçe ile oluşturulan kadroya rağmen lige çok iyi bir giriş yapıldı.

Başarının mimarı: Boray Dai
Telgraf Spor Servisi
31 Ekim 2020 / 07:54

Empera Halı Gaziantep Basketbol’da çok düşük bütçe ile oluşturulan kadroya rağmen lige çok iyi bir giriş yapıldı. Gelen başarıda hiç şüphe yok ki, en büyük pay sahiplerinden birisi de Genel Menejer Boray Dai.

Gaziantep Basketbol Genel Menejeri Boray Dai, takımla yakından ilgilenirken başarının ise baş mimarlarından birisi. Yeni kurulan kadroda önemli katkı sağlayan Menejer Boray Dai, alınan başarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Bu sezon bütçede indirime giden ve yenilenen kadrosuyla lige başlayan Gaziantep Basketbol takımı, şu ana kadar aldığı sonuçlarla alkışı hak etti. Kulüp Başkanı Cengiz Şimşek ve Genel Menejer Boray Dai önderliğindeki dev adamlar, şu ana kadar 5 maçta 3 galibiyet alarak yollarına devam ettiler

Son olarak deplasmanda Galatasaray Basketbol takımını mağlup ederek kente dönen Gaziantep Basketbol takımı, yeni transferlerinin takıma uyum sağlaması sonrasında önemli sonuçlar aldı. Kırmızı-Siyahlı takım şu ana kadar 5 maçtan 3 galibiyet 2 mağlubiyet alırken bu sonuçlarla ligde en iyiler arasına girdi.

Bu sezon yeni bir kadro oluşturmasına rağmen başarılı olan ve ilk 5 haftada 3 galibiyet alan Gaziantep Basketbol takımı, 2 sayıda % 55 başarı oranına sahip oldu. Kırmızı-Siyahlı dev adamlar 3 sayıda ise % 31 oran elde etti. Kırmızı-Siyahlı takım istatistiklerde başarılı görüntüsüyle dikkat çekerken bu başarı alkışı hak etti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz