‘Başvurunu yap ve bu ailenin bir parçası ol’

Gaziantep Valiliği dünyanın en büyük havacılık festivali olan TEKNOFEST 2020 ile ilgili olarak, ‘Başvurunu yap ve bu ailenin bir parçası ol’ çağrısı yaptı.

‘Başvurunu yap ve bu ailenin bir parçası ol’
Telgraf Haber Merkezi
22 Şubat 2020 / 00:07

TEKNOFEST 2020 Teknoloji yarışma başvurularının başladığını hatırlatan Gaziantep Valiliği, “Dünyanın en büyük havacılık festivali olan ve ayakları yerden kesen TEKNOFEST heyecanı, yeniden başlıyor. Bu sene bizimle bu heyecanı paylaşıp TEKNOFEST ailesinin bir parçası olmak ve yarışmacılara sağlanan olanaklardan faydalanmak ister misin?” açıklamasında bulundu.

Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada şu görüşleri yer verildi:

“TEKNOFEST’in sağladığı 4 Milyon TL üzerinde malzeme destekleriyle projenizi hayata geçirme, 3 Milyon TL üzerinde ödüllerin verileceği yarışmalar, teknik gezilerle Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarını yerinde tanıma fırsatı, projelerinizi yapılacak eğitim kampı programları ile desteklemek, soru-cevap toplantılarıyla tüm sorularınızı uzman mühendislere birebir sorma fırsatı, Türkiye’nin önde gelen firmalarında staj imkanlarıyla kariyerinizde önemli adımları atarken biz senin yanındayız. Teknik gezilerle iş ve meslek yaşamı hakkında bilgi sahibi olmak, deneyap atölyelerin de milli teknoloji geliştirme yolunda eğitim gören genç nesillere tecrübelerini anlatma ve ilham olma, finalist takımlarımıza ulaşım ve konaklama desteği. Bu imkanları kaçırmam diyorsan www.teknofest.org adresini Ziyaret et, Yarışmaları incele, Başvurunu yap ve bu ailenin bir parçası ol!” 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz