Belözoğlu Ne Yapacak?

Fenerbahçe’de önümüzdeki sezon için sportif direktörlük görevini üstlenmesi beklenilen Emre Belözoğlu için yeni bir iddia ortaya atıldı!

Belözoğlu Ne Yapacak?
Telgraf Spor Servisi
1 Ağustos 2020 / 11:54

Fenerbahçe’de önümüzdeki sezon için sportif direktörlük görevini üstlenmesi beklenilen Emre Belözoğlu için yeni bir iddia ortaya atıldı!

Sezon başında Başakşehir’den Kanarya’ya geri dönen ve kariyerinin son yılını geçireceğini açıklayan deneyimli futbolcu, kariyerini yine Fenerbahçe çatısı altında, bu kez yönetim departmanında geçireceğini belirtmişti. Özellikle ligin son 7 haftasına girildiğinde ‘’Büyük ihtimalle 7 hafta sonra futbol benim için bitecek’’ ifadelerine yer vere emektar futbolcu, Çaykur Rizespor maçında da son defa yeşil sahada olmuştu. Bu karşılaşmanın 63. dakikasında kaptanlık pazubendini 16 yaşındaki Ömer Faruk Beyaz’ın koluna takarak, alkışlar eşliğinde sahayı terk eden Belözoğlu için ‘’bir sene daha oynamak istiyor’’ söylentileri çıkmaya başladı.

Şampiyonlukla Bırakmak İstiyor

Rizespor mücadelesi sonrasında birkaç gün içerisinde kariyeriyle alakalı duyuru yapacağını açıklayan Emre Belözoğlu’dan şimdilik herhangi bir açıklama gelmezken, futbolcuya ve camiaya yakın kesimin ise deneyimli yıldızın devam edeceğini düşündüğü belirtiliyor. Özellikle kariyerinde Fenerbahçe ile son bir şampiyonluk yaşamak ve yeşil sahalara o şekilde veda etmek gibi bir hayalinin olduğu konuşulan tecrübeli futbolcuya, Fenerbahçe yönetiminin de tam destek vereceği iddia ediliyor. Canlı bahis ile ilgili en net bilgileri http://www.chivascampeon.com/ adresinden alabilirsiniz.

Eylül ayında 40 yaşına basmaya hazırlanan ve fiziki anlamda gayet yeterli olan Emre Belözoğlu, bu sene Fenerbahçe’de tecrübesiyle ayakta kalan isim oldu. Hem takım içi hem de takım dışında kadroya ağabeylik yaptığı bilinen Belözoğlu’nun, bu kararı hakkında bayram sonrasında açıklama yapması bekleniyor.

Kariyeri Başarılarla Dolu

Futbol kariyerini yaklaşık 20 senedir aralıksız bir şekilde sürdüren Emre Belözoğlu, Galatasaray’la yaşadığı tarihi başarılar sonrasında İtalya’ya gitmişti. İnter formasının ardından rotasını Premier Lig’e çeviren ve ardından da Fenerbahçe’ye imza atan deneyimli yıldız, kısa süreli Atletico Madrid macerası ardından sarı-lacivertlilere geri dönmüştü. Kariyerinde Fenerbahçe sonrasında Başakşehir’de de yükselişe geçen Emre, milli takımdaki yerini de korumuş ve başkan Ali Koç önderliğinde yuvası olarak gördüğü Fenerbahçe’ye geri dönmüştü. Kulübün yönetim kadrosunda da önemli bir konumu olmasına kesin gözüyle bakılan Emre’nin, gelecek dönemlerde teknik direktörlük açısından da adımlar atmasına kesin gözüyle bakılmaya başlandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz