Bereket’ten 9.yıl sürprizleri

Kalite ve ucuzluğun adresi Bereket Market, 19 Nisan’da Kayaönü 8 Şubat mağazasının 9. Kuruluş yıldönümünü büyük indirim kampanyalarıyla kutluyor.

Bereket’ten 9.yıl sürprizleri
Telgraf Haber Merkezi
17 Nisan 2019 / 12:23

Müzik ve eğlence eşliğinde çeşitli ikramların sunulacağı kutlamada, tüm ürünler sürpriz fiyatlar ile satışa sunulacak.

9 yıl önce Kayaönü 8 Şubat Mahallesi’nde market sektörüne adım atarak kalite ve ucuzluğu bir arada sunmaya başlayan Bereket Market, yıllar sonrada çizgisini korumaya devam ediyor. Alış veriş merkezlerindeki resmiyetin aksine müşteriler ile daha samimi olmayı tercih ettiklerini söyleyen Bereket Marketler Sahibi Veysel Uslu, tüm ürün fiyatlarında iddialı olduklarını belirtti. Kaliteyi ucuza verdiklerini ifade eden Uslu, “9 yıldır kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile vatandaşlarımıza sunuyoruz. Amacımız insanların aile bütçelerine katkı sağlamaktır. Özellikle de dar gelirli insanların eksiklerini bütçelerini yormadan daha rahat bir şekilde gidermek. Farklı marketlerden alış veriş yaptıktan sonra Bereket Markete gelenler diğer yerlere oranla fiyatlarımızın uygun olduğunu görünce bizleri bir daha bırakmıyor” dedi.

SÜRPRİZLER İLE DOLU BU ETKİNLİK KAÇMAZ

Bereket Market Kayaönü 8 Şubat şubesinin 9. Kuruluş yıldönümü sebebiyle indirim ve sürprizlerin de yaşanacağı bir kutlama gerçekleştireceklerini aktaran Veysel Uslu, “Bereket Market Kayaönü 8 Şubat’ın yanı sıra Fıstıklık Mahallesi’nde de hizmet vermektedir. 19 Nisan’da başlayacak olan ve 21 Nisan’da sona erecek 9. Kuruluş yıldönümü kutlamalarının Kayaönü 8 Şubat şubesinde gerçekleştireceğiz. Etkinlik kapsamında tüm ürünlerde büyük indirim fırsatlarının yanı sıra sürprizler de vatandaşlarımızı bekliyor. Büyük indirim kampanyasını kaçırmamak için tüm vatandaşlarımızı bayram havasında geçecek olan etkinliğimize bekliyoruz. Çeşitli ikramların sunulacağı etkinliğimiz müzik eşliğinde eğlenceli bir şekilde geçecektir” diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz