BU ŞEHRE SÖZÜM VAR

Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Marius Sumudica, bu şehre ve yöneticilere bir söz verdiğini, bunu da yerine getirmek için elinden geleni yapacağını söyledi.

BU ŞEHRE SÖZÜM VAR
Sedat Torun
10 Ekim 2019 / 10:56

Gaziantep Futbol Kulübü teknik direktörü Marius Sumudica, bu şehre ve yöneticilere bir söz verdiğini, bunu da yerine getirmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Sumudica, “Takımdan ayrılmam söz konusu değil” dedi.

Kırmızı siyahlı takım A Milli takımın maçları nedeniyle 3 gün izin yaptı. Kendi tesislerinde bugün yeniden toparlanacak olan Gaziantep Futbol Takımı gelecek hafta oynayacağı Trabzon maçına hazırlanacak.

TAKIM TOPARLANMAYA BAŞLADI

İlk haftalara göre takımın daha iyi olduğuna işaret eden Rumen teknik adam, oyuncuların uyum sürecini atlattığını ve daha iyi olduklarını söyledi. Sumudica ilerleyen haftalarda çok daha iyi bir hale geleceklerini belirterek, “Lige verilen arayı iyi değerlendireceğiz. Hazırlık maçı oynayacağız. Açığımızı böylelikle kapatacağız” dedi.

“İYİ GİDİYORUZ”

Marius Sumudica, “Ben Türkiye'ye geldiğimde ilk verdiğim söz devam ediyor. İyi gidiyoruz ve beklentiler artıyor. Sokakta yürüyen arkadaş şampiyon yap diye bağırıyor. Sezonu tamamlarsam ya da erken gidersem verdiğim sözü tutarak takımı Lig'de tutarım" diye konuştu. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz