Buz Lazer Epilasyon ile Bursa’da Acı ve Ağrı Hissettirmeyen Epilasyon

Yaygın olarak kullanılan lazer epilasyon, günümüzde hem erkekler hem de kadınlara hitap etmektedir. Herkes tarafından ilgi gösterilen lazer epilasyon, istenmeyen tüyler üzerinde başarılı etki sağlamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon ile Bursa’da Acı ve Ağrı Hissettirmeyen Epilasyon
Telgraf Haber Merkezi
19 Eylül 2019 / 16:19

Bu başarı ile istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok olurken, en çok şikayet edilen konu ise acı ve ağrı hissedilmesidir. Teknolojinin faydaları bu sektörde de karşımıza çıkıyor ve hastalardan alınan geri bildirim ve yapılan çalışmalar acısız ve ağrısız epilasyonla tanışmamızı sağlamıştır. Geliştirilmiş son teknoloji epilasyon ise karşımıza Buz Lazer olarak çıkıyor. Çıktığı günden bu yana tüm şehirlerde uygulanan lazer epilasyon Bursa da da hizmet vermektedir. Soprano Ice Platınum Buz Lazer ile acısız ve ağrısız epilasyon beklentiyi oldukça fazla karşılıyor.

Adından oldukça fazla söz ettiren Buz Lazer Nedir?

Öncelikle buz lazer, bir epilasyon teknolojisidir. Ancak Buz Lazer’i diğer yöntemlerden ayıran en önemli özelliği acısız ve ağrısız bir uygulama olması ve hızlı uygulanmasıdır. 810 nm dalga boyuna sahip bu cihaz ile cilt -3 dereceye kadar soğutulmakta buda acı ve ağrı hissini ortadan kaldırmaktadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz Lazer’in kademeli ısıtma özelliği bulunmaktadır, bu özellikle cilt altındaki kıl köklerine enerji iletilir ve kıl köklerinin tahrip olması hedeflenir. Bunun amacı kıl köklerinde kıl oluşumunun tekrarlanmasını önlemek, yani kılları kalıcı olarak yok etmektir. Bu esnada cilt soğutulur ve konforlu epilasyon sağlanır.

Buz Lazer Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Buz Lazer acısız ve ağrısız bir teknoloji olarak diğer yöntemlerden ayrılırken, aynı zamanda hızıyla da fark yaratmaktadır. En hızlı epilasyon olarak da adından söz ettiren Buz Lazer, tüm vücuda yaklaşık 35 dakikada uygulanabilmektedir. Bu sayede lazer epilasyon Bursa da da zamandan kazandırdığı için oldukça ilgi görmektedir. Hem hızlı hem de konforlu epilasyonla istenmeyen tüylere son!

Buz Lazer Her Bölgeye Uygulanabilir mi?

Buz Lazer, hem kadınların hem de erkeklerin her bölgesine güvenle uygulanabilmektedir. İstenmeyen tüyler için vücutta bulunan her bölgeye uygulanabilmektedir. Buz Lazer’in erkekler için en cazip yanı, kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgelerdeki istenmeyen tüyleri yok edebilmesidir. Erkeklerin en şikayetçi olduğu bu bölgelerde Buz Lazer sayesinde pürüzsüz olabilmektedir.

Buz Lazer Kaç Seans Sürmektedir?

Lazer epilasyon Bursa bölgesinde seans süreleriyle ilgili sorular oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır. Çünkü yapılan uygulama ile herkes ne kadar zaman harcayacağını, ne kadar sürede nihai sonuç alacağını merak etmektedir. Bu soruya ortalama seans süresiyle yanıt verebiliriz, çünkü kişilere göre seans sayısı değişmektedir. Bunun sebebi ise kıl yapısı ve cilt tipi farklılıklarıdır. Herkesin farklı yapısı olduğu için bu süre kişilere göre değişiklik gösterebilir. Ancak dediğimiz gibi ortalama olarak 6-8 seans sonrasında istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın Bursa orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz