Cem Seymen Gaziantep'te tarım ekonomisini anlatacak

Gaziantep Ticaret Odası (GTO)nın üyelerinin gelişmeleri takip edebilmeleri için düzenlediği etkinlikler sürüyor.

Cem Seymen Gaziantep'te tarım ekonomisini anlatacak
Telgraf Haber Merkezi
4 Aralık 2017 / 16:11

Bu çerçevede “CEM SEYMEN İLE EKONOMİ VE TARIM SÖYLEŞİSİ” etkinliği 5 Aralık 2017 Salı günü (Yarın) Saat 16.30’da Oda toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Gaziantep Ticaret Odası önemli bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. 5 Aralık 2017 Salı günü saat 17.00’da Gaziantep Ticaret Odası’nda gerçekleşecek etkinlikte ekonomiyi, hem Türkiye’nin iç dinamikleri hem de diğer ülkelerin ekonomi modelleri ile analiz ederek yorumlayan Cem Seymen, Gaziantep Ticaret Odası üyeleriyle buluşacak.

CNN Türk Ekonomi Servisi’nde çalışmaya başladığı günden bu yana dünyadaki dev bütçeli şirketlerin tepe yöneticilerinin yanı sıra ülkemizin önde gelen işadamları ile ses getiren röportajlara imza atan, ayrıca CNN Türk’te yayımlanan “PARA DEDEKTİFİ”, “BAŞKA BİR DÜNYA MÜMKÜN” ve “HIZLI KARAR” programlarının yapımcılığını üstlenen Cem Seymen, “BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ” sohbetini gerçekleştirecek.

Gaziantep Ticaret Odası tarafından bu konuda yapılan açıklamada etkinliğin herkese açık olduğu ifade edilerek; “Oda olarak bu etkinliği Amerika’da University of New York’ta siyasal ekonomi, ardından da Televizyon Yayıncılığı eğitimi almış ve aynı zamanda Beykent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak, Şair Cevat Çapan ile “Joseph Conrad Romanlarında Sömürgeciliğin İzleri” konulu yüksek lisans tezini hazırlayan Cem Seymen ile gerçekleştiriyoruz. Cem Seymen Türkiye ve dünya ekonomisi hakkında izleyenleri büyüleyen bir anlatım tarzına sahip. Ülke ekonomisini bilim adamına, işin erbabına sorarak irdeleyen, yetinmeyip ülkeler gezen, araştırmalar yapan Cem Seymen geniş kitleler tarafından tanınmaktadır. Etkinliğimize üyelerimizin yanı sıra herkesin katılımını bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

“Cem Seymen ile Ekonomi ve Tarım Sohbeti” BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE GELECEĞİN EKONOMİSİ etkinliği 5 Aralık 2017 Salı günü (Yarın) saat 16.30’da gerçekleştirilecek.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz