Denis Alibec geliyor mu?

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica’nın ısrarla alınmasını istediği Denis Alibec için görüşmeler yeniden başladı.

Denis Alibec geliyor mu?
Telgraf Spor Servisi
15 Eylül 2020 / 22:09

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica’nın ısrarla alınmasını istediği Denis Alibec için görüşmeler yeniden başladı. Astra kulübü ile temasageçen Gaziantep FK yönetimi, bu oyuncunun transferiiçin kesenin ağzını açtı. Kırmızı-Siyahlılar, Alibectransferini bitirmek üzere. 

Lige Galatasaray yenilgisi ile başlayan ve gol yollarındaeksiği olduğu bir kez daha ortaya çıkan Gaziantep FutbolKulübü’nde gözler yeniden Denis Alibec transferineçevrildi. Romanya’nın Astra takımında forma giyen vekulübünün 1 milyon Euro bonservis ücreti istediği Alibeciçin yönetim de kesenin ağzını açtı. Gaziantep FutbolKulübü yöneticilerinin en son 800 bin Euro verdiğiAlibec için görüşmeler devam ederken transferin bugünveya yarın açıklanması bekleniyor.

SUMUDİCA SİTEM ETTİ

Rumen basınına konuşan Marius Sumudica, “Bu oyuncuiçin defalarca çağrıda bulundum. Şu an transfer 200 Bin Euro gibi komik bir rakam yüzünden gerçekleşmiyor. Ben bu oyuncunun her şeyine kefil olduğumu söyledim.Umarım bu sefer bu oyuncuyu kadromuza dahil ederiz” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz