DentGroup Gaziantep'te

Diş kliniği DentGroup, son kliniğini Gaziantep'te açtı. Protez Uzmanı Dr. Emek Erdem ortaklığında açılan 2 katlı klinik 3 üniteden oluşuyor.

DentGroup Gaziantep'te
Telgraf Haber Merkezi
9 Şubat 2018 / 16:10

“Yeni Nesil Diş Hekimliği” konseptiyle açılan DentGroup Gaziantep’te protez, estetik diş hekimliği, ortodonti, implantolojinin yanısıra cerrahi operasyonlar da yapılıyor. 

Protez Uzmanı Dr. Emek Erdem amaçlarının Gaziantep'e kurumsal bir marka çatısı altında hizmet vermek olduğunu söylerken, dijital diş hekimliği konseptiyle yazılımların, dijital görüntüleme tekniklerinin sunduğu imkanlar doğrultusunda hastaların tedavilerine çözümler sunacaklarını dile getirdi.

DentGroup Kurucu ortaklarından Dt. Efe Çelebi ise marka olarak kurumsallaşmaya ve en küçük bir detayı bile standartlaştırmaya çok önem verdiklerini,hizmet kalitesini hasta konforu adına Türkiye’nin, hatta dünyanın her yerinde aynı seviyede tutmayı amaçladıklarını söyledi. İstanbul’daki DentGroup kliniklerinin standartlarını aynı şekilde Gaziantep'e taşıdıklarını dile getiren Çelebi, Türkiye'nin farklı şehirlerinde klinik açmaya devam ettiklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz