Destan Dizisi Hangi Kanalda

Destan dizisi, Bozdağ film yapım şirketi tarafından 23 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Destan Dizisi Hangi Kanalda
Telgraf Haber Merkezi
23 Mayıs 2022 / 00:24

 

Destan dizisi, Bozdağ film yapım şirketi tarafından 23 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh’in oturduğu dizinin senaryosunu ise Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz tarafından yazılmıştır. Her hafta salı günleri saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Şu ana kadar toplamda 6 bölüm yayınlanmış olup 7. bölümün hazırlıkları yapılmaktadır. Her bir bölümün süresi ise 120 ile 140 dakika arasındadır. Dizinin türü ise tarih, dram ve kurgudur. Bu dizinin son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler, internet üzerinden Destan son bölüm izleyazarak kolayca izleyebilirler. Böylede tam da talebinize uygun bir şekilde Destan dizisini seyretmeniz de mümkün olacaktır.

Destan Dizisinin Konusu ve Çekimler

Türk televizyonlarında yayınlanan en iyi dizi sıralamalarına daha 6. bölüm sonunda eklenen ve çok beğenilen bir dizi olan destanın konusu kısaca şu şekildedir. Orta Asya’da yaşayan Gök Kağan Han’ın, adına destanlar yazılan kadın savaşçı Ak Kız'a olan aşkını ve bu aşk etrafında dönen çeşitli kurguları hayat hikayelerini ve o dönemki ana karakterlerin yaşam zorluklarını anlatan bir dizidir.

Dizinin ana konusu Ak kız destanıyla birebir örtüşmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul ilinde yapılmış olup çekim yerleri dizi ekibi tarafından yayınlanmayıp gizli tutulmuştur. Bu dizinin tüm bölümlerini internet üzerinde ki belirli web siteleri aracılığıyla Destan son bölüm izle yazıp arattırdıktan sonra izleyebilirsiniz. Böylece üst düzeyde bir görüntü kalitesinde Destan dizisini seyredebilirsiniz!

Destan Dizisinin Oyuncuları

Destan dizisi, salı günlerinin vazgeçilmezi olup ve haftalık reyting sıralamalarında ilk 5’e girmiştir. Bu başarı sadece konusun benzersiz ve güzel olmasıyla değil aynı zamanda değerli bir oyuncu kadrosunun katkısı ile olmuştur. Dizinin ana karakterleri Ak kız, Batuga, Alpagu Han’dır. Bu karakterlere hayat veren oyuncular ise Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar’dır.

Ayrıca yan karakterlere hayat veren diğer önemli oyuncular ise; İpek Karapınar, Elif Doğan, Buse Meral, Osman Albayrak, Alper Düzen, Ulu Ece ve Şahin Er Güney'dir.Dizinin görsel efekt noktasında da üst düzeyde bir performansın merkezinde yer aldığını ifade etmek mümkün olmaktadır. Siz de Destan son bölüm izle platformlarından yararlanabilirsiniz!

En yeni diziler için web adresimiz; https://www.ddizi.pw

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz