DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya: Bayram dertlerimize deva olsun

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya: Bayram dertlerimize deva olsun
Telgraf Haber Merkezi
31 Temmuz 2020 / 18:32

DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Ertuğrul Kaya bayramların paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı değerlerimizden biri olduğunu belirtti.

Kaya, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında “Şehrimiz Gaziantep köklü bir medeniyetin temsilcisi, barış, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik gibi değerlerle yoğrulmuş kadim bir şehirdir. Samimiyetin, kucaklaşmanın, yakınlığın timsali olan bu şehirde, ne yazık ki, bir bayram daha pandemi dolayısıyla alınan tedbirlere riayet ederek, sosyal mesafeye dikkat ederek, duygularımızı, sevinçlerimizi, bayram heyecanımızı uzaktan paylaşmak durumunda kalacağız.” Dedi.

“Hiç bir mesafe gönüllerimizdeki büyük yakınlığın önüne geçemez.” Diyen Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de olumsuz etkileyen koronavirüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da ailelerimizi ziyaret edemeyip, alıştığımız bayramları yaşayamayacak olsak da bayram heyecanını yitirmemeliyiz.

Bu vesileyle kurban bayramımızın, dertlerimize, sıkıntılarımıza, küslüklerimize, hastalıklarımıza ve bu pandemi sürecine DEVA olmasını temenni eder tüm hemşehrilerimizi en samimi duygularımla selamlarım. Kurban bayramımız mübarek olsun.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz