Domotex 2020’ye Angel Carpet ve Stefany Carpet damgası

1990’dan bu yana halı sektöründe ki liderler arasında yer alan Angel Carpet ve Stefany Carpet Domotex 2020 Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarında yenilikçi ürünleriyle dünya halı sektöründe belirleyici olmaya devam etti.

Domotex 2020’ye Angel Carpet ve Stefany Carpet damgası
Telgraf Haber Merkezi
16 Ocak 2020 / 11:35

Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilen Domotek 2020 Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarında 2020 koleksiyonunu tanıtan Stefany Carpet ve Angel Carpet fuarın en fazla ziyaret edilen statları unvanını aldı. Gaziantepli parlamenter ve bürokratların da ziyaret ettiği stanttın modern dizaynı göz doldururken yenilikçi ürünleri halı dünyasında yeni bir bakış olarak değerlendirildi. Angel Carpet Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Algan halı kelimesiyle Gaziantep’in özdeşleştiğini ifade ederek sektörde belirleyici firmalar arasında yer almanın kendileri için mutluluk kaynağı olduğunu sözlerine ekledi. 2020 halı trendinde Gaziantep’in dünya tarafından mercek altına alındığının da altını çizen Algan “1990 yılından bu yana halı sektöründe üretici ve ihracatçı firma olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

Firmamız bünyesinde dünya markası olan Stefany Carpet ve Angel Carpet markaları yer alıyor. Yatırımlarımızda daima gelişmeleri takip ederek yapmayı sürdürdük. İhraç ettiğimiz bölgeler; Balkanlar, Ortadoğu, Asya, Afrika, Avrupa ve Amerika ülkeleri bulunmaktadır. Angel halı olarak devamlı yenilenen desen ve yeni modellerimizle hayatın renklerini ürünlerimize, yaşam mekânlarına samimi detayları katıp hayata farklı açılarla bakarak yeni trendlerinin takipçisi değil öncü olmak genel ilkemizdir” dedi. Dünyanın dört bir yanında mekânlara halı seren Angel ve Stefany Carpet üretiminin%99’unu ihraç ederek ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor.

 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz