Empati’den eğitim yararına 7. şenlik

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği’nin geliri eğitime bağışlanmak üzere düzenlediği Geleneksel Alışveriş Şenliği’nin 7.si ‘Yaz’ konseptiyle gerçekleştirildi.

Empati’den eğitim yararına 7. şenlik
Telgraf Haber Merkezi
27 Mayıs 2022 / 16:30

Empati Geleneksel Alışveriş Şenliği; Gaziantep Valisi Davut Gül, Vali Gül’ün eşi Gülden Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Koçer, Kutnia Yönetim Kurulu Başkanı Jülide Konukoğlu, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Ceren Uğurluer, eski dönem başkanlarından Pınar Topçuoğlu, Hale Konukoğlu ve dernek yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER RENK KATTI

Empati Geleneksel Alışveriş Şenliği’nde Gaziantep’in yanı sıra farklı illerden birçok seçkin marka bir araya geldi.

 Çeşitli etkinliklere sahne olan şenlikte Beyaz Butik’in ‘Erguvan Koleksiyonu’nun en özel parçalarının tanıtıldığı bir defile düzenlendi. Defile ünlü top model Tülin Şahin’in de katılımıyla gerçekleştirirken, yazar Aret Vartanyan ‘Hayalleri Gerçek Kılmak’ konulu söyleşisinde konuklarla keyifli bir sohbette bir araya geldi. DJ Serhat Erdem ise şenliğin kapanışında Happy Hour partide sahne alarak konuklara eğlenceli saatler yaşattı.

VALİ GÜL KUTLADI

Eğitime sundukları katkı nedeniyle Empati Eğitim ve Sosyal Sorumluluk Derneği’ne teşekkür eden Gaziantep Valisi Davut Gül de, kurdele kesiminde yaptığı konuşmada “Empati Derneği’ni kutluyorum” dedi.

UĞURLUER: “HER ŞEY GAZİANTEP İÇİN”

Şenliğin açılış konuşmasını yapan Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Ceren Uğurluer, eğitim yararına düzenlenen bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan dolayı onur duyduklarını söyledi.

 Konuşmasına konuklarına ‘Hoş geldiniz’ diyerek başlayan Uğurluer, “Her şey Gaziantep için, her şey sosyal sorumluluk için, her şey eğitim için. İyi ki varsınız, iyi ki bizi destekliyorsunuz. Varlığınız çok kıymetli. Hepinize desteklerinizden dolayı derneğim adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği şenlik, Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Başkanı Ceren Uğurluer ile yönetim ve dernek üyelerinin, katılan markaların temsilcilerine teşekkür belgelerini takdim etmeleri ile sona erdi.


Etiketler

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz