Erdem Kolejinin mezuniyet günü

Erdem Koleji 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı ortaokul ve lise mezuniyet programını Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde kutladı.

Erdem Kolejinin mezuniyet günü
Telgraf Haber Merkezi
23 Nisan 2019 / 09:12

Erdem Koleji, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet törenini Hasan Kalyoncu Üniversitesinde düzenledi. Ortaokul ve lise öğrencilerinin mezuniyetinin gerçekleştiği gecede, velilerin yoğun katılımı vardı.

Ortaokul öğrencilerinin Beden Perküsyonu gösterisi ile başlayan program, Araban İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karayılan, Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez ve Erdem Koleji İlk ve Ortaokul Müdürü Ramazan Büyükkaya’nın konuşmasıyla devam etti. Mezun olan öğrencilere plâketlerinin verilmesinin ve öğrencilerin kep atma töreninin ardından ortaokul mezuniyet programı sona erdi.

Ortaokulun ardından başlayan lise mezuniyetinde ise buruk bir sevinç vardı. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör V. Edibe Sözen, Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez ve Erdem Koleji Anadolu ve Fen lisesi Müdürü Ökkeş Ünlükaya’nın konuşmasının ardından, anaokulundan liseye kadar Erdem Kolejinde eğitim görmüş öğrenciler sahnede yer aldı. Öğrencilere Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör V. Edibe Sözen tarafından plâket takdim edildi.

Anadolu ve Fen Lisesinden mezun öğrencilerin teker teker sahneye çıkıp plâketlerini almasıyla devam eden programın ardından öğrenciler, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörlüğü önüne geçerek kep attı. Kep atma töreninin ardından mezuniyet programı sona erdi. Mezuniyetin buruk sevincinin yaşandığı gecede okul yönetimi, mezun olan öğrencilere hayat boyu başarı diledi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz