Erdemli öğrencilere ödül

“Bilinçli Tüketim” konulu resim yarışmasında, Erdem Koleji öğrencilerinin çizmiş olduğu 4 adet resim, sergileme ödülüne layık görüldü.

Erdemli öğrencilere ödül
Telgraf Haber Merkezi
20 Mart 2019 / 17:28

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve il genelinde ortaokul öğrencilerinin çizdikleri resimlerle derece elde etme yarışına girdikleri “Bilinçli Tüketim” konulu resim yarışmasında, Erdem Koleji öğrencilerinin çizmiş olduğu 4 adet resim, sergilenme ödülüne layık görüldü.

Tüketim konusunda öğrencileri hem bilinçlendirmek hem de öğrencilerin yeteneklerini göstermeleri amacıyla düzenlenen bu yarışmada, çizdikleri resimle sergileme ödülü kazanan Erdem Koleji öğrencilerinden Ela Çalım, Anıl Baba, Ela Ekinci ve Ayşenaz Nakıboğlu, seçici kurul üyesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Edibe Sözen ile günün anısına, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bilinçli bir tüketim alışkanlığının, insanların doğaya karşı en büyük sorumluluklarından biri olduğuna dikkat çeken Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, yarışmada ödül kazanan öğrencileriyle gurur duyduklarını ifade ederek bu başarıda emeği geçen Erdem Koleji Görsel Sanatlar öğretmeni Yasemin Güler’e teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz