Erol Bulut: Hakemlerle iletişim kuramıyoruz

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor maçında kötü bir hakem yönetimi olduğunu ve bunun kendilerini fazlasıyla mağdur ettiğini söyleyerek, "Hakem, vermediği kırmızı kartla 4. dakikada maçı bitirdi" dedi.

Erol Bulut: Hakemlerle iletişim kuramıyoruz
Telgraf Spor Servisi
26 Kasım 2021 / 18:39

Gaziantep FK teknik direktörü Erol Bulut, Trabzonspor karşısında iyi oynamaları ama rağmen hakemin kararları nedeniyle galip gelemediklerini dile getirdi.

Bazı maçların oynamadan bittiğini savunan Bulut, Trabzonspor karşılaşmasının da bu maçlardan birisi olduğunu savundu. Maçlarda adalet istediklerini belirten Bulut, 'Herkes adaletli yönetim istiyor. Hangi takıma sorarsanız sorun, hakemlerden memnun değil. Hakemlerle maalesef iletişim kuramıyorsun. Hakem.e ne desen sakın ol diyor. Tamam da bizi o hale getiren sizin kararlarınız. Hakemlerin verdiği kararlarla maalesef Avrupa futboluna yetişemiyoruz' dedi.

VAR uygulaması ile birlikte sorunlarun daha da büyüdüğünü belirten Bulut 'Bu uygulama adaletli uygulanmıyor. Adaletli uygulanması istiyoruz. Kim iyiyse o şampiyon olsun. O kazansın. Zaten büyük takımlar bir adım önde. Bırakın da Anadolu takımları da söz sahibi olsun' ifadelerine kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz