Fatma Şahin’e teşekkür

Antepfıstığı İhtisas Organize Sanayi Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi Başkanı Hızır Arıkök ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti.

Fatma Şahin’e teşekkür
Telgraf Haber Merkezi
21 Ağustos 2019 / 19:34

Salih Yıldırım, Mehmet Uzun, Hasip Polat, Muhittin Emre, Hamit Kaya, Mehmet Korkut, İbrahim Demir’den oluşan yönetim Başkan Fatma Şahin’i makamında ziyaret ettiler. Şahin bu ziyaretten memnun kaldığını ifade etti.

S.S Antep fıstığı İhtisas Organize Sanayi Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olarak, Şahin’e plaket takdim eden kooperatif, teşekkürlerini iletti. Kooperatif yönetimi altyapı sorununu ve elektrik sorunlarını anlattı. Başkan Şahin de gereken işlemlerin yapılmasını ve işlerin hızlandırması konusunda talimatta bulundu. Alt yapı için otobandan BUSEM’e yeni 2 adet köprü yapacağını ve BUSEM’i otobana bağlayacağını aynı zamanda Nizip yolundan geçiş köprüsü yapılacağı belirtildi.

Başkan Arıkök,  Arıl yolundan BUSEM’e yol bağlantısı talebinde bulunduğunu ve bu talebin de araştırıp kimseyi mağdur etmeden duruma bakılacağını söyledi. Kooperatif İşlerinin çok hızlı ve sorunsuz ilerlediğini, güçlü bir ekip oldularını dile getiren Arıkök “Aynı zamanda da Antep fıstık rekoltesi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Fıstığın daha iyi yerlere gelebilmesi için ne gibi çalışmalar yapabiliriz diye fikir alış verişinde bulunuldu” dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz