Gaziantep FK’da hedef büyük

Gaziantep FK’da hedef büyük
Okan Çelik
4 Ağustos 2020 / 09:55

Yeni sezonda iddialı bir takım kurmak isteyen Gaziantep Futbol Kulübü yeni sezon için iyi bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. Nokta transferler yapmak istey4en Gaziantep FK, yabancı bir golcü ile görüşmelerini sürdürüyor.

Gaziantep FK Başkanı Mehmet Büyükekşi, yeni sezonda daha iyi bir takım seyrettirmek için kolları sıvadıklarını söyledi. İlk sezonda büyük başarıya imza attıklarını belirten Büyükekşi, yeni sezonda daha iyi bir yerde ligi bitirmek istediklerini dile getirdi. Büyükekşi, beklentini arttığını ve daha iyi bir başarı yakalamayı hedeflediklerini bildirdi. Büyükekşi, “gaziantep FK yeni sezonda istikrarlı çıkışını sürdürecek. Kadromuzu büyük oranda koruyacağız. İnşallah yeni gelecek oyuncularla daha iyi bir hava yakalayacağız. Nokta transferlerle daha güçlü bir ekip kurup çıtayı yükseltmek istiyoruz. Aynı inanç, mücadele, azim ve kararlılıkla yeni sezonda da hedefimize yine ulaşabileceğimize şüphem asla yok” diye konuştu.

2020-2021 sezonunda hedefini daha yüksek tutmak isteyen Gaziantep Futbol Kulübü’nde güçlü bir kadro oluşturmak için çalışma başlatıldı. Teknik Direktör Marius Sumudica'nınraporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren yönetim, Romanya'dan sürpriz bir golcü getirneye hazırlanıyor. Sumudica’nın ısrarla alınmasını istediği bu isim gizli tutulurken en kısa sürede bu transferin gerçekleşmesi bekleniyor.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz