Gaziantep teşkilatından Karnap’a tam destek

Gaziantep teşkilatından Karnap’a tam destek
Telgraf Haber Merkezi
27 Ocak 2021 / 07:49

Güç Birliği Partisi 1. Olağan Genel Kurulu 3 Şubat Çarşamba günü Ankara büyük bir coşku ile gerçekleşecek. Kongre öncesi Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta başta olmak üzere Güç Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Erdil, Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi M. Murat Poyraz, Güç Birliği Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri Mustafa Yıldız, Abdullah Palta, Osman Durna, Sibel Durna, Erkan Gemici, Bilal Habeş, Tamer Palta, Güç Birliği Partisi İl Başkanı Ahmet Ölçüm, Güç Birliği Partisi Nizip İlçe Başkanı ve MYK Üyesi İbrahim Küçükkoç, İslahiye İlçe Başkanı Sinan Atılgan, Şahinbey İlçe Başkanı Yunus Küçük, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Furkan Yıldırım ve Oktay Polat’tan Genel Başkan Ali Karnap’a tam destek geldi. 


Büyük kongre için heyecanlı olduklarını dile getiren Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta, tüm Gazianteplileri kongreye davet ederken, “Büyük kongremizi 3 Şubat tarihinde Ankara’da büyük bir coşku ile yapacağız. Gaziantep teşkilatı olarak kongrede Genel Başkanımız Ali Karnap’ı sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Güç Birliği Partisi’nin kurulalı bir yıl olmasına karşın 67 il ve ilçede teşkilatlanma çalışmalarını tamamladığını, birçok ilin ise kongrelerini gerçekleştirdiğini belirten Palta, “Güç Birliği Partisi ihtiyaçtan doğdu. Türk siyasi hayatına yeni bir soluk getiren partimiz, geçmişte olduğu gibi her zaman doğruları söylemeye devam edecek. Partimiz, halkın partisidir. Biz gücümüzü koltuklardan, mevki, makam ve paradan değil, halktan vatandaştan alıyoruz. Dolayısıyla yapılacak genel seçimlerden Güç Birliği Partisi’nin iktidarı kaçınılmazdır, hiç kimse bunu engelleyemez” ifadelerine yer verdi.

Palta, çalışmalara kongreden sonrada devam edeceklerini söyledi. “Bir yıl 365 gün parti olarak 366 gün çalışacağız. Hafta 7 gün biz 8 gün çalışacağız. Bir gün 24 saat ama biz 25 saat çalışacağız. Yani gece-gündüz demeden sürekli sahada vatandaşlarımızın arasında olacağız. Sorunları, sıkıntıları, korkmadan, yılmadan dile getireceğiz. Doğruya doğru yanlışa yanlış diyeceğiz. Diğer partiler gibi ‘Laf olsun torba dolsun’ misali değil. Pozitif yönde muhalefet yapacağız. Sorunları söylerken, çözüm önerileri de sunacağız. Hem Türkiye hem de Gaziantep siyasetinde artık Güç Birliği Partisi’de var” şeklinde konuştu.

Güç Birliği Partisi iktidarında Türkiye için yepyeni bir sayfa açılacağına dikkat çeken Palta, “İktidar olduğumuzda ülkemiz için yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacak. Özgürlüklerin ve demokrasinin olduğu, adaletin tam işlediği, Yasama, Yürütme ve Yargının bağımsız ve koordineli bir şekilde çalıştığı, herkesin düşüncülerini özgürce söylediği, tarım, sanayi, hizmet, sağlık gibi her alanda geliştiği, çalışanlarının hakkını aldığı, herkesin mutlu ve huzurlu olduğu, yoksulluğun bittiği, hiç kimsenin kutuplaşmadığı, çağdaş, muasır medeniyet seviyesine ulaşan bir Türkiye inşa edeceğiz. Bunu da 83 milyon vatandaşımız ile el ele vererek başaracağız” diye açıklamada bulundu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz