Gaziantep’i önemsiyorlar

Gaziantep’i önemsiyorlar
Telgraf Haber Merkezi
4 Haziran 2021 / 09:00

CHP İl Başkanı Neşet Uçar, 250 belediye başkanının katılacağı çalıştayı Gaziantep’te yapma kararı alan CHP Genel Merkezi’nin kente ne kadar büyük önem verdiğini ortaya koyduğunu söyledi. Uçar, ‘Gönüllülerimiz, meclis üyelerimiz, gençlik ve kadın kollarımız ve tüm partililerimizle misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayacağız’ dedi.

Uçar, CHP Genel Merkezi’nin 250 belediye başkanı ve bine yakın davetli ile Gaziantep’e çıkarma yapacağı çalıştayın kent adına çok önemli olduğunu söyledi. 18-19-20 Haziran tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenecek olan ve yerel yönetimler politikalarının masaya yatırılacağı çalıştay öncesinde Gaziantep’te büyük heyecan yaşanıyor. CHP İl Başkanı Neşet Uçar, programın detaylar için yönetimle birlikte Ankara’ya giderek son hazırlıklara yön vereceklerini söyledi. Gelen misafirlerin en iyi şekilde ağırlanacağını belirten Uçar, ‘Bizim gönüllülerimiz var, meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız var. Parti tabanımız var. Hep birlikte bütünlük içinde bu çalıştayı gerçekleştireceğiz” dedi.

GAZİANTEP2İ ÖNEMSİYORLAR

Neşet Uçar, Türkiye genelindeki 250 belediye başkanı ile CHP Genel Merkezi’nden çok önemli isimlerin kente gelecek olmasının önemine dikkat çekerek, “Bu çalıştayla Gaziantep’te yerel ve genel iktiradarın ilk adımını atıyoruz. CHP Genel Merkezimiz de bize güvendiğini ve ne kadar önemsediğini bu çalıştayı Gaziantep’te düzenleme kararı ile ortaya koymuştur. Gaziantep’te partililierimiz başta olmak üzere herkes büyük istek ve heyecanla bu çalıştayı bekliyor. CHP’ye büyük bir sinerji kazandıracak buluşmayla Gaziantep’te silkinerek iktidar yürüyüşüne ilk adımı atacağız” şeklinde konuştu.

BAŞKANLAR HALKLA BULUŞACAK

GaziantepE gelecek olan genel merkez ve belediye başkanlarının halkla buluşacağını ve önemli toplantılar yapacaklarını belirten Uçar, “Partimizin genel merkez politikalarının Gaziantep’te masaya yatırılacak olması çok önemli. Gaziantep’in de ne kadar önem verildiği ortaya konuldu. İnşallah buradan çıkacak sonuçlarla gerek Türkiye genelinde gerekse Gaziantep’te iktidar yürüyüğü hız alacak. Bu işin de üstesinden geleceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

KONGRE GENEL MERKEZE BAĞLI

CHP’nin Gaziantep’te ne zaman kongre yapacağı konusunda da sürekli sorular geldiğini de hatırlatan Uçar, “Bu karar genel merkezden gelecek. Bize genelge gönderildi ve ikinci bir genelgeye kadar kongre yapılmayaca belirtildi. Ne zaman genelge gelir ve kongre kararı alınırsa biz de o karara uyarız. Kisenin şüphesi olmasın. Bizim hedefimiz CHP iktidarı. İnşallah bu yolda hangi vazifede olursa olsun çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz