Gaziantepli Öğrenciler All Star’da Yarışacak

‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip Liselerarası Müzik Yarışması, yeni heyecanıyla devam ediyor.

Gaziantepli Öğrenciler All Star’da Yarışacak
Telgraf Haber Merkezi
14 Temmuz 2020 / 12:44

 Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip Liselerarası Müzik Yarışması, yeni heyecanıyla devam ediyor.

 1998-2019 yılları arasında, icra, kız solist, erkek solist, sahne performansı, orkestra, enstrüman ve özel ödüller kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ve okulların, 10 milyon kullanıcılı ‘’Hadi’’ kanalı üzerinden tekrar yarışarak oylanacağı, İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ın bu bölümünde, İcra kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar yarışacak. Yarışacak kategorilerde 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylamadan en fazla oyu alan okula, İpana tarafından karaoke müzik stüdyosu kurulacak.

 Tüm dallarda ödül alan gruplar içinden en iyilerin seçileceği ve Ataman Erkul’un canlı sunumuyla Salı ve Perşembe günleri Hadi uygulaması üzerinden 21.30’da başlayacak yarışmanın altıncı bölümünde, son 5 yılda İcra kategorisinde dereceye giren 6 ilden 18 okul yarışacak.

Her bölümde farklı bir kategorinin değerlendirileceği All Star’ın, 16 Temmuz Perşembe günü ‘’Hadi’’ kanalından canlı yayınlanacak altıncı bölümde, son 5 yılda İcra kategorisinde dereceye giren adaylar sunulacak ve video oylaması başlayacak. Son 5 yılda Ankara, Malatya, Karabük, Tekirdağ, Gaziantep ve İstanbul’dan 18 okul, en iyi olmak için yarışacak.

 2015 yılında İcra dalında birinci olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Lisesi, 16 Temmuz Perşembe günü yayınlanacak bölümde tüm zamanların en iyisi olmak için oylarınızı bekliyor.

Yarıştıkları dönemden sunumların ve hatırlatma videolarının izleyicilerle paylaşılacağı heyecan verici yayında, 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylama sonucu en iyiler seçilerek sürpriz ödüller kazanacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz