Gaziantepliler Anadolu Lisesi bahçesine ağaç dikti

İstanbul Gaziantepliler Anadolu Lisesi Çevre Kulübü öğrencilerinin davetlisi olarak TEMA Vakfı Gaziantep İl Temsilcisi Muharrem KATIOĞLU ve Şahinbey İlçe Temsilcisi Deniz YILMAZ öğrenciler ile bir araya geldiler.

Gaziantepliler Anadolu Lisesi bahçesine ağaç dikti
Telgraf Haber Merkezi
11 Ocak 2018 / 12:31

TEMA Vakfı il Temsilcisi KATIOĞLU ekolojik yaşamın öneminden; temiz toprak, temiz hava ve temiz su için geç kalmadan harekete geçmenin öneminden bahsetti.

KAMU SPOTU ATALARIMIZ EVLERİNİ VERİMSİZ ARAZİLERE YAPARLARDI DİYOR..

Muharrem KATIOĞLU çarpık kentleşme ve ekilebilir topraklara şehirler fabrikalar kurmaya devam edersek kamu spotunda     olduğu gibi tepelik ve kayalık alanlara şehirler kurmaz isek yaşamsal önemi olan toprakları koruma altına almaz isek gıdaya ulaşmamız giderek tehlikeye düşmektedir. Verilere göre her gün bir milyondan fazla insan aç yatmaktadır. Acil önlem alınmazsa tehlike ciddi boyutlarda.

HAVANIZI HER GÜN KONTROL EDİN

Dışarıya çıkmadan once mutlaka soluduğunuz havanın kalitesini havaizleme.gov.tr   linkinden   kontrol edin. Temiz hava solumak her vatandaşın en doğal hakkı olduğunu asla unutmayın.

HER GİTTİĞİM OKULA MUTLAKA AĞAÇ DİKMEYE ÇALIŞIYORUM

İstanbul Gaziantepliler Anadolu Lisesinin bahçesinede öğrenciler ile ağaç diken KATIOĞLU ağaçları yaşattığımız sürece biz de yaşarız. Ağaçların ve hayvanların hayatımızın en önemli unsurları olduğunu asla unutmayalım.Bizim yaşamamız onlara onların yaşaması bize bağlı…

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz