Gaziantep’te şifayı buldu

Irak’ın Başkenti Bağdat’tan beyin kanaması ve epileptik nöbetler şikayetiyle Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne getirilen Iraklı hasta sağlığına kavuştu.

Gaziantep’te şifayı buldu
Telgraf Haber Merkezi
27 Aralık 2018 / 19:11

Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümünde tedavi altına alınan hasta Uzmanımız Op.Dr.Sait Bilal tarafından  tedavi edildi. 

Hastaneden yapılan açıklamada

Son zamanlarda Hastanemiz Iraklı hastalar tarafından özellikle tercih edilmekte, tedavileri sonrası memnuniyetle hastanemizden ayrılmaktadırlar. Hastanemize başvuran Iraklı hasta sayısı bir hayli fazla olup, ülkelerinde hastanemizi tavsiye etmeleri nedeniyle bu sayı katlanarak artmaktadır.

Hastanemiz Sağlık Turizmine katkı sağlamaya azami özen göstermekte olup, bu hususta yukarıda bahsedilen hastamız gibi hastaların ve hasta ailelerinin tedavileri sonrası sağlıklı ve huzur içinde ülkelerine dönmelerini hedeflemektedir. Ayrıca Sağlık Turizmi kapsamında hastanemizin daha da gelişeceği düşünülmektedir.

Deneyimli hekimleri, iklimi, çevresel güzellikleri ve coğrafi konumuyla ilimizin sağlık turizminde bir çok başarıya erişmesi ve çok sayıda hastayı  sağlığına kavuşturarak ülkesine mutlu ve sağlıklı bir şekilde göndermesi  temennimizdir.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz