Gaziantep'ten 800 muhtar çıkarma yapacak

Gaziantep’te bulunan 800 mahalle muhtarı, Zeytin Dalı Operasyonu’na destek olmak ve Mehmetçiğe moral vermek için sınıra çıkarma yapacak. Mehter takımı eşliğinde sınıra gidecek olan muhtarlara aileleri de eşlik edecek.

Gaziantep'ten 800 muhtar çıkarma yapacak
Okan Çelik
12 Şubat 2018 / 22:30

Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek amacıyla bugün Kilis’e gidecek olan muhtarlar, Mehmetçiğe moral vermeyi hedefliyor. Türkiye Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ökkeş Titiz, “Bizim ordumuz çok güçlü. Onların tek ihtiyacı olan şey moral. Çok şükür her şeyleri var. Biz de tüm muhtarlarımız ve aileleri ile birlikte Mehmetçiğe mora ziyaretinde bulunacağız. Saat 11:00’de otobüslerle hareket edeceğiz. Mehter takımı da bize eşlik edecek. Ayrıca orada Mehmetçiklerimiz için tüm muhtarlarımız adına dana keseceğiz. Muhtarlarımızın Mehmetçiğin yanında olduğunu ve gözünü kırpmadan cepheye gideceğini herkese göstereceğiz” diye konuştu.

Amerika’yı da eleştiren Titiz, “Sizin ne işiniz var Suriye’de? Gelip bizim sınır güvenliğimizi de tehlikeye atacak terör guruplarına silah yardımında bulunuyorsunuz. Bizler size dünyayı dar ederiz. Zeytin Dalı Operasyonu ile de tüm dünyaya bunu gösterdik. Herkes haddini bilecek. 15 Temmuz birlik ve beraberliğimizle neler yapabileceğimizi gösterdik. Zeytin Dalı ile de kimsenin vatanın tek karış toprağına göz koymaması gerektiğini gösteriyoruz. Sonuna kadar hükümetimizin ve askerimizin yanındayız” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz