Gaziantep'ten yeni seferler başlıyor

Türk Hava Yolları Gaziantep’ten bir çok noktaya karşılıklı yeni seferler koydu.

Gaziantep'ten yeni seferler başlıyor
Hasan Akpınar
13 Mart 2019 / 08:55

Bu seferlerden ilki bugün Bursa’ya gerçekleşiyor. Yeni seferler arasında Kıbrıs, Düsseldorf,  Viyana, Berlin, Erbil gibi yurt dışı uçuşları da var.

Türk Hava Yolları’nın Bursa uçuşları bugün başlıyor. Bugün saat 13.40’ta Gaziantep’ten havalanacak olan uçak 15.40’ta Bursa’dan Gaziantep’e geri dönecek.

Bursa seferleri Pazartesi, Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 gün yapılacak.

THY yaz döneminde ise Almanya’nın Düsseldorf kentine Gaziantep’ten  direk uçacak. Seferler haftada bir gün karşılıklı olacak.

THY’nin Gaziantep’ten karşılıklı sefer düzenleyeceği bir başka Almanya kenti ise Berlin. Berlin seferleri sadece yaz aylarında yapılacak.

Türk Hava Yolları Kıbrıs’a da 6 Nisan’dan  itibaren   Salı,  Perşembe ve Cumartesi olmak üzere haftada 3 gün Ercan Havalimanı’na sefer düzenleyecek.

HAFTADA BİR GÜN VİYANA

Türk Hava Yolları’nın Gaziantep’ten direk uçacağı şehirler arasında ise Viyana dikkat çekiyor. THY, Gaziantep’ten  Haziran-Eylül ayları arasında  Perşembe günleri karşılıklı sefer düzenleyecek.  

ERBİL UÇUŞLARI 1 NİSAN’DA BAŞLIYOR

Gaziantepli ihracatçıları sevindirecek uçuş ise Erbil seferleri oldu. THY Gaziantep-Erbil seferlerine 1 Nisan’dan itibaren başlıyor. Seferler Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi olmak üzere karşılıklı gerçekleşecek.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz