Gazişehir’de hareketli günler

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, kulübün A.Ş. olması için çaba gösterirken görevine ise devam edeceği öğrenildi.

Gazişehir’de hareketli günler
Telgraf Spor Servisi
19 Haziran 2019 / 20:59

Konukoğlu'nun kulüpten ayrılmayacağı ve bu Gazişehir'in yaşaması için elinden gelen çabayı göstereceği ifade edildi.

Şirketleşme ve kurumsallaşma adına adımlar atan Gazişehir Gaziantep'te kulübün CEO'su ve Genel Müdürü kimin olacağı tartışılmaya başlandı. Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu'nun girişimleri sonrasında A.Ş. olması için çaba gösterilen Gazişehir Gaziantep'te bu göreve en uygun isim başarılı işadamı Haluk Kalyoncu olarak ön plana çıktı.

Bu ay sonuna kadar A.Ş. olması beklenen Gazişehir Gaziantep'te Kulübün CEO'su ve Genel Müdürü kimin olacağı soruları beraberinde geldi. Gazişehir Gaziantep Kulüp Başkanı Adil Konukoğlu'nun bu konuda çalışma yaptığı öğrenilirken bu göreve ise genç, dinamik, çalışkan ve başarılı işadamı Haluk Kalyoncu'nun gelmesi bekleniyor. Siyaset bilimi eğitimi almış, 1971 yılından buyana iş hayatında önemli başarılar elde etmiş, futbolun içerisinden gelen birisi ve aynı zamanda Türkiye Futbol Federasyonu Eski başkanı Yıldırım Demirören'in damadı olan sevilen iş adamı Haluk Kalyoncu'nun ismi Gazişehir CEO'luğu için ön plana çıkarken bu konuda son kararın A.Ş. olduktan sonra verileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz