Gazişehir’de öncelik forvet

Gazişehir Gaziantep Futbol kulübü forvet hattında sıkıntı yaşamamak için arayışlarını sürdürüyor.

Gazişehir’de öncelik forvet
Okan Çelik
17 Haziran 2019 / 08:00

Bugün başlayacak olan transfer dönemini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen kırmızı siyahlılar golcü sorununu biran önce çözmek istiyor. Rumen Denis Alibec ve Umut Bulut isimlerinin öne çıktığı temsilcimiz bu iki oyuncuyla ilgili son kararını verecek. 

Geride bıraktığımzı sezonda özellikle forvet hattında beklediği verimi alamayan kırmızı siyahlılar, yeni teknik adamla anlaştıktan sonra fıtbolcu transferine de hız verecek. Forvette sıkıntı yaşamamak isteyen temsilcimiz yeni teknik adam Maruis Sumudica’nın ısrarla istediği Denis Alibec ve Kayserispor’un tecrübeli golcüsü Umut Bulut üzerinde duruyor. Teknik Direktör Maruis Sumudica'nın alınması için yönetime rapor verdiği Denis Alibec ile imza aşamasına gelindiği öğrenildi. Yönetimin Rumen golcü ile anlaşma zemini aradığı ve bu oyuncunun da Gaziantep'in teklifine sıcak baktığı gelen bilgiler arasında. Romanya Milli Takımı'nda da forma giyen Alibec, geçen sezon Astra'da çıktığı 30 resmi maçta 7 gol atıp 9 asist yaptı. Güçlü bir kadro kurmak isteyen Gazişehir'de yeni transfer bombaları için yönetim yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

UMUT BULUT GELECEK Mİ?

Galatasaray’da da forma giyen ve geçen sezon Kayserispor’da oynayan tecrübeli oyuncu Umut Bulut’un “Gazişehir’le anlaştık” açıklamasının ardından gözler bu transfere çevrildi. Tecrübeli golcünün gelmeyi çok istediği, son kararı Gazişehir yönetiminin vereceği dile getirldi. Bu hafta içerisinde bu iki oyuncu ile ilgili kararın verileceği ve anlaşılması halinde sözleşme imzalanacağı dile getirlidi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz