Gazişehir'i hırs bastı

Gazişehir Gaziantep Futbol takını oyuncularını, Karabük maçı öncesi hırs bastı. Fubolcular, ligin son maçını kayıpsız geçerek play off’a kalacağına ve super lige çıkacağına inanıyor.

Gazişehir'i hırs bastı
Okan Çelik
15 Mayıs 2019 / 20:11

Kendi tesislerinde antremanlarına devam eden kırmızı siyahlılar, teknik direktör Mehmet Altıparmak nezaretinde hem güç depoluyor, hem de taktik çalışıyor. Önceki gün de yaklaşık 1 saat 40 dakika süren antreman ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Taktik çalışan takımda oyuncuların oldukça hırslı olması gözlerden kaçmadı. Kırmızı siyahlılarda teknik adam Altıparmak, oyuncularını Karabük maçına motive etmeye çalışıyor. Altıparmak, oyuncularının Gençlerbirliği maçını unutmalarını ve Karabük’e odaklanmalarını istedi. Ligin son maçında rakiplerinin bulunduğu yerin dikkate alınmamasını isteyen başarılı teknik adam sürpriz yaşamak istemiyor.

Teknik direktor Mehmet Altıparmak oyuncularıyla sık sık kaybettikleri Gençlerbirliği maçını konuştu. Yapılan hataları anlatan Altıparmak, play off maçlarına kalacaklarına kesin olarak inandıklarını belirtirken, süper lige çıkacaklarını dile getirdi. Karabük maçında kaza yaşamamak için işi sıkı tutan Altıparmak öncelikle play off’un garantilenmesini istedi. Rıdvam Şimşek dışında tam kadro çalışan kırmızı siyahlılar Karabük deplasmanına da tam kadro gidecek. 

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz