Genç avukat cübbe giydi

Gaziantep Vergi Dairesi eski Başkanı ve Sistem Global Bölge Koordinatörü Yeminli Mali Müşavir Erol Çember'in kızı stajyer avukat Emel Meltem Çember, düzenlenen törenle avukatlık ruhsatını aldı.

Genç avukat cübbe giydi
Telgraf Haber Merkezi
17 Nisan 2019 / 13:56

Hukuk Fakültesi eğitiminin ardından Gaziantep Barosu'nda avukatlık stajını da başarıyla tamamlayan Emel Meltem Çember'e avukatlık ruhsatı düzenlenen törenle Gaziantep Barosu Başkanı Av. Bektaş Şarklı ve Av. Esin Balçık tarafından verildi. Törene, genç avukatın yakınları ve avukat dostları katıldı. Gaziantep Barosu Başkanı Bektaş Şarklı, ruhsat töreninde yaptığı konuşmada, hukukun üstünlüğüne ve adaletin toplumsal yaşamdaki önemine dikkat çektikten sonra genç avukata başarılar diledi.

Törende yemin ederek avukatlık cübbesini giyen Emel Meltem Çember, hayatının en mutlu günlerinden birisini yaşadığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. Sistem Global Bölge Koordinatörü Erol Çember de, ruhsat alarak çalışma hayatına atılan kızı Av. Emel Meltem Çember'le gurur duyduğunu söyledi. Genç avukat Emel Meltem Çember, avukatlık ruhsatını aldıktan sonra Sistem Global Danışmanlık bünyesinde çalışmaya başladı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz