Golden Black Gaziantep Şubesi Açıldı!

Golden Black Gaziantep Şubesi Açıldı!
Cihat Öztürk
17 Ekim 2021 / 18:00

Golden Black Clinic güzellik sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Adana ve İstanbul’da hizmet veren Golden Black, Gaziantep’te 3. Şubesinin açılışı büyük ilgi gördü.

Ünlü manken Özge Ulusoy, Akşam Gazetesi moda yazarı Ümit Temurçin’in katılımlarıyla gerçekleşen Golden Black Beauty’in açılışına Gaziantep halkı büyük ilgi gösterdi.
Adana’da “Doğal Güzellik” mottosuyla bakım ve güzellik imkanı sunan Saniye Tosmur ve kız kardeşi Tuğçe Kaplan işbirliğinde, Gaziantep kadınlarına; cilt bakımı, meridyen terapi, diyetisyen ve zayıflama cihazlarının yanı sıra kalıcı makyaj ve nail art hizmetleri veriyor.

Tuğçe Kaplan “Ablamla beraber bir marka kurma hayalimiz hep vardı. Ancak ayrı şehirlerde olduğumuz için bunu pek mümkün kılamıyorduk. Bizde buraya birlikte Golden Black markasının 3. Şubesini açmaya karar verdik. Golden Black ailesinde olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezimizde kendi markamız olan Royal Caviar’ın havyar içerikli ürünlerini kullanıyoruz.

Royal Caviar

Türkiye’de ilk ve tek siyah havyar üreticisi Royal Caviar dermo kozmetik ürünleri hücre yenileme özelliği, gözenekleri küçültmesi, sıkılaştırıcı özelliği, ciltteki ipeksi bir dokunuş hissi ve parlaklık etkisi, cildin renk tonunu eşitlemeye yardımcı olması, nemlendirici özellik ve cilt tarafından kolayca emilmesi gibi mucizelere sahip.

Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan ve ünlü manken Özge Ulusoy’un açılış kurdelesini kestiği açılışa, Mehmet Tosmur, Saniye Tosmur,  Ümit Temurçin ve Hasan Melih Kaplan ile bir çok sanayici ve işadamı katıldı.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz