Güç Birliği Genel Başkanı Gaziantep’e geldi

Güç Birliği Partisi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali Karnap’ın katılımı ile Gaziantep’te gerçekleşti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda, parti çalışmaları ele alındı.

Güç Birliği Genel Başkanı Gaziantep’e geldi
Telgraf Haber Merkezi
7 Ocak 2021 / 20:39

Güç Birliği Partisi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali Karnap’ın katılımı ile Gaziantep’te gerçekleşti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda, parti çalışmaları ele alındı.

Güç Birliği Partisi Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali Karnap’ın katılımı ve Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı. Toplantıya il başkanlarının yanı sıra MYK üyeleri de katıldı.

Toplantıda konuşan Genel Başkan Karnap, “Siyasette kirlenmemiş, yeni yüzleri ve vatanperverleri bir araya getiren Güç Birliği Partisi iktidarında, gülmeyi bilen, sevmeyi bilen, üreten ve barış dolu bir Türkiye göreceğiz” dedi.  

Gaziantep’in kendileri için önemli olduğunu anlatan Karnap, her zaman halkın yanında olduklarının altını çizdi. Pandemi nedeniyle MYK (Merkez Yürütme Kurulu) toplantılarını kısıtlı olarak yaptık. 2021 yılının ilk toplantısını Gaziler şehri Gaziantep’te yapmaya karar verdik. Çünkü Gaziantep medeniyetler şehridir” ifadelerini kullandı.

“Bazı partiler, paranın gücünü kullanarak çalışmalara medya ile başlıyorlar. Bizde parti olarak, kapı kapı, mahalle mahalle, köy köy dolaşarak halkın içinden başlıyoruz. Türkiye’nin 81 ilinde teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Bu ay içerisinde Ankara’da büyük kongremiz var. Daha sonra ise Ankara’da dahil olmak üzere gece-gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çünkü bizim mücadelemiz vatan sevdalılarının bir ve beraber olduğu, yarının Türkiye’sini şekillendirecek bir mücadeledir” şeklinde konuştu.

Pandemi sürecinin devam ettiğini hatırlatan Güç Birliği Partisi Genel Başkanı Ali Karnap, konuşmasını şu şekilde sürdürdü:

“Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Örf, adet, gelenek ve göreneklerimiz yok edilmiş durumda. Bunun dışında vatandaş aç. Pandemi ile mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağı ilan ediliyor, tüm işyerleri kapatılıyor, ancak bu insanların nasıl geçineceğini düşünen yok. Halk var olduğu sürece devletler olur. Çünkü devletin görevi halkına sahip çıkmaktır. Gerçek anlamda halkımız aç ve zor durumda. Bu yaraları saracak merhemi bulalım ki her beraber güçlü olalım.”

Şu anki dönemde ne özgürlük var ne de demokrasi. Sadece bir avuç insanın dili ile yönetilen, yönlendirilen bir toplum haline geldik. Adalet herkese eşit değil. Güç Birliği Partisi iktidarında herkes eşit olacak. Koltuktan güç alanlarda değil, koltuğa değer verenlerden olacağız. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine çıkarmak için çalışıyoruz, çalışacağız. Başka Türkiye yok, ülkemize sahip çıkalım. Önce insan politikasıyla hareket eder, sevgiyi, mutluluğu, inancı ve yaşam planımızı yaparsak tüm sorunlar kendiliğinden çözülmüş olur.

Böylesi büyük bir toplantıya ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Güç Birliği Partisi Genel Başkan Danışmanı ve MYK Üyesi Eyüp Can Palta, “Genel Başkanımızı ve il başkanlarımızı Gaziantep’te misafir etmekten ve ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve onur duyuyoruz. Bizler bu partinin birer neferi olarak, Genel Başkanımız Ali Karnap önderliğinde gece-gündüz demeden ülkemiz, vatanımız ve bayrağımız için çalışacağız.”

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz