Hacı Şahin iddialara cevap verdi

Ak Parti Araban İlçe Başkan adayı Hacı Şahin, asılsız iddialarla ortalık karıştırmak isteyenlere asla müsaade etmeyeceğini söyledi.

Hacı Şahin iddialara cevap verdi
Telgraf Haber Merkezi
17 Eylül 2020 / 12:25

Ak Parti Araban İlçe Başkan adayı Hacı Şahin, asılsız iddialarla ortalık karıştırmak isteyenlere asla müsaade etmeyeceğini söyledi. Şahin, “Partime ve ilçeme hizmet için adayım. Asılsız iddialarla Ak Parti sevdama ve hizmet aşkıma kimse engel olamaz” dedi.

GAZETECİLERİN KONGREYE GELMESİNİN BANA NE FAYDASI OLABİLİR Kİ?

Şahin, bazı basın organlarında kendisi ile ilgili ortaya atılan ‘Hacı Şahin kongreye gelecek olan gazetecilere para dağıtacak” iddialarına cevap verdi. İddialar karşısında büyük üzüntü ve şaşkınlık duyduğunu belirten Şahin, “Maalesef bir gazete, 4-5 gün öncesinden gazetecilere para dağıtılacağını iddia ederek beni yıpratma gayreti gösteriyor. Böyle bir haberi yapmanın ardında art niyet ararım. Kongre olmamış, daha 4 gün var. Para dağıtılacak diye asılsız bir iddia ortaya atılıyor. Ayrıca gazetecilerin kongreye gelmesi için ben neden para dağıttırayım? Bir gazetecinin kongreye gelmesinin bana ne faydası olabilir ki? Orada iki aday yarışacak ve kim kazandıysa haberlerini yapacaklar. Böyle bir iddiayı ortaya atmak Hacı Şahin’e engel olma girişiminden başka bir şey değildir” şeklinde konuştu.

PARTİMİZE GÖNÜLBAĞI İLE BAĞLIYIZ

Ak Parti Genel Merkezi tarafından ne zaman yapılacağı açıklanacak kongrede adaylığının devam ettiğine dikkat çeken Şahin, “11 Eylül’de kongre iptal edilmişti. Partimizin aldığı her türlü karara saygılıyım. 2002 yılından bu yana Ak Parti’ye gönül bağı ile hizmet eden, ilçede kanaat önderliği yapan bir ailenin mensubuyum. Bizler koltuk veya çıkar için asla siyaset yapmadık. Ülkemiz için, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için, bu yola çıktık. Kimse de bu yoldan alıkoyamaz. Türkiye’nin Ak Parti’ye fazlasıyla ihtiyacı olduğu bir dönemden geçiyoruz. Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan sapmadan partimin kurallarına uyum içerisinde mücadeleme devam edeceğim” ifadelerini kullandı.
BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ
Şahin, Ak Parti’nin diğer partiler gibi kavgayla siyaset yapmadığını belirten Şahin, “2023 yılına giden kutlu yolda kenetlenerek, birbirimizi kırmadan, doğru yoldan sapmadan siyaset yapmalıyız. Ben de bu yolda Araban ilçesinde küsen, ayrılan, hizmet alamadığını söyleyen tüm ilçe halkı için adayım. Partililerimiz de bu yolda bana büyük destek oluyorlar. İnşallah başkan olduğum takdirde Ak Parti’yi yine rekorlar kırdığı, küskünlerin kalmadığı, birleştiren bir anlayışla hareket edeceğim. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Asla yıpratıcı, insanları ötekileştiren yola başvurmayacağım. Birlikte başaracağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz