Hakan Çakıcı’ya DEİK’te önemli görev

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu İstanbul'da gerçekleştirildi. İş İnsanı Hakan Çakıcı Avustralya, Mozambik ve Çad İş Konseylerinin Yürütme Kurulu Üyeliği görevine seçildi.

Hakan Çakıcı’ya DEİK’te önemli görev
Hüseyin Küpeli
18 Ocak 2020 / 00:02

İki yılda bir düzenlenen DEİK İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu kapsamında DEİK üyelerinin katılımları ile toplam 2 bin 530 oy kullanıldı. Toplam 145 İş Konseyi'nin Seçimli Genel Kurulu, aynı gün eş zamanlı yapılarak, İş Konseylerinin yeni Başkanları ve Yürütme Kurulu Üyeleri seçildi.

HAKAN ÇAKICI AĞIRLIĞI

İŞ Konseyleri’nde, Gaziantep ve Kilis Sanayicilerinden Başarılı İş Adamı Hakan Çakıcı aday olduğu genel kurulda, Avustralya İş Konseyi Asil Yürütme Kurulu Üyeliği, Mozambik İş Konseyi Asil Yürütme Kurulu Üyeliği ve Çad İş Konseyi Asil Yürütme Kurulu üyeliği görevlerine seçildi. Hakan Çakıcı, seçimin hemen ardından tebrikleri kabul ederken, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

İş Konseylerinin yeni başkan ve yürütme kurulları 2 yıllık çalışma dönemi için göreve geldi. 145 İş Konseyinin 121'inde mutabakat ile tek liste ile seçime girerken, 24 İş konseyinde de seçim yarışı yaşandı. Bu dönem 19 Kadın İş Konseyi Başkanı seçildi.

Yorumlar (10)

+ Yorum Yaz