Haluk Levent’ten Dr. Mutaf’a tepki

Dünyaca ünlü Gaziantepli estetik cerrah Prof. Dr. Mehmet Mutaf’ın, yardımsever kişiliği ile ön plana çıkan sanatçı Haluk Levent’i sosyal medyada ‘Yalan dünyanın yalan dolan iyilik meleği’ olarak nitelemesi tepkilere neden oldu.

Haluk Levent’ten Dr. Mutaf’a tepki
Hasan Akpınar
11 Kasım 2019 / 20:06

Dünyaca ünlü Gaziantepli estetik cerrah Prof. Dr. Mehmet Mutaf’ın, yardımsever kişiliği ile ön plana çıkan sanatçı Haluk Levent’i sosyal medyada ‘Yalan dünyanın yalan dolan iyilik meleği’ olarak nitelemesi tepkilere neden oldu. Mutaf tepkiler üzerine paylaşımını silgi ve Instagram hesabını gizli moda çevirdi.

Uzun süre Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yaptıktan sonra Bodrum’da  uluslararası hizmet veren bir estetik merkezi açan Prof. Dr. Mehmet Mutaf’ın Instagram paylaşımına sanatçı Haluk Levent’ten de tepki geldi.

Mutaf, özellikle tıbbi yardıma ihtiyaç duyanların sosyal medyada bazı sanatçılardan destek beklemelerini eleştirdi ve ‘Yalan Dünyanın yalan dolan iyilik meleklerini bu kadar kutsayan başka bir toplum yoktur.Ne diyeyim bilemiyorum. Ameliyatlarınızı, Haluk Levent, Demet Akalın ya da Selin Ciğerci yapsın o zaman” paylaşımını yaptı .

Bu paylaşıma yapılan yorumlarda Prof Dr.  Mutaf sert bir şekilde eleştirilirken bir tepki de sanatçı Haluk Levent’ten geldi.

YAZDIĞIN YAKIŞIKSIZ, AYIP

Levent Twitter’den yayınladığı mesajda “Melek değilim, Ben sadece elimden geleni yapmaya çalışan, şu saatte bile bir hastanın evinden gelen bir müzisyenim o kadar. Yazdığın yakışıksız olmuş!Ayıp!” dedi.

Levent şunları söyledi.; “Sevgili Dr. Mutaf ! İnstagramla pek aram yok buradan yazayım dedim. Ben yalan dünyanın yalan dolan iyilik meleği değilim! Melek de değilim! Ben sadece elimden geleni yapmaya çalışan, şu saatte bile bir hastanın evinden gelen bir müzisyenim o kadar. Yazdığın yakışıksız olmuş!Ayıp!”

Mesajlarına devam eden Sanatçı Haluk Levent Prof. Dr. Mehmet Mutaf tarafından ameliyat edilen bir hastanın fotoğrafını paylaşarak, Mutaf’ın hastasını mağdur ettiğini iddia etti. Haluk Levent  ”Sana hastanene kadar geldim seni ziyaret etmeye.

@Sinocan21 için gelmiştim biraz indirip yap bu çocuğu ameliyat ettirelim diye! Karşıma dahi çıkmadın. Kabul ettik ama her defasında bu çocuğa yeni ameliyatlar çıkardın onu mağdur ettin. Dava dahi açmadık. Senin yazdığına bak ayıp!” dedi. Mutaf daha sonra Instagram’da yaptığı söz konusu paylaşımı sildi ve Instagram hesabını kilitledi.

GAZİANTEP’TEN BODRUM’A

Prof. Dr.  Mehmet Mutaf Gaziantep Üniversitesi’ndeki çalışmalarının ardından 2015 yılında  Bodrum’da Dr. Mutaf International Clinics adında bir klinik açtı.  Mutaf klinikte Estetik & Plastik Cerrahi alanındaki merkezinde medikal estetik ve güzellik uygulamaları ile birlikte anlaşmalı hastanelerde cerrahi işlemlerini gerçekleştiriyor ve kendi merkezinde Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastalarına hizmet veriyor. (HASAN AKPINAR)

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz