‘Hayatımdaki en ilginç maç olacak’

Gaziantep Basketbol'un eski koçu Stefano Dedas,bu akşam oynayacakları maçla ilgili açıklamalar yaparak, "Hayatımdaki en ilginç ve en önemli maç olacak" dedi.

‘Hayatımdaki en ilginç maç olacak’
Telgraf Spor Servisi
5 Aralık 2018 / 23:10

Ligde bugün Gaziantep Basketbol ile karşılaşacak Bahçeşehir Koleji'nde koç Stefanos Dedas, eski takımı ile karşılaşacağı bu karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu: "Perşembe günü oynayacağımız maç, hayatımdaki en ilginç ve en önemli maç olacak. İkinci evim ve 5 yıl boyunca çalıştığım yer olan Gaziantep'e yeniden gelmek ve güzel anılar paylaştığım insanlarla yeniden buluşmak benim için çok güzel.

40 dakika boyunca rakip olacağız fakat burada hep birlikte yaşadık ve bu bir maçtan çok daha önemli. Bir tarafta Gaziantep taraftarlarının olduğu, bir tarafta Bahçeşehir Koleji'nin öğrencilerinin olduğu muhteşem bir atmosfer bekliyorum. Güzel bir organizasyon olan Gaziantep Basketbol ve Türk basketbolu için geleceğin güçlü ve başarısını sürekli hale getireceğine güvenimin tam olduğu kulübümüz Bahçeşehir Koleji arasındaki maçı iple çekiyorum."

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz