Haydi rastgele

Haydi rastgele
Sedat Torun
19 Ağustos 2019 / 00:05

Tarihinde ilk kez Süper Lig’de mücadele edecek olan Gazişehir Gaziantep bugün deplasmanda Fenerbahçe ile karşı karşıya geliyor. Son hazırlıklarını tamamlayan kırmızı siyahlılar İstanbul’a galibiyet için gitti. Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda 20.00’de başlayacak olan maçı Arda Kardeşler yönetecek.

Gazişehir Gaziantep’in Süper Lig heyecanını yaşamasına artık saatler kaldı. Yaptığı transferlerle ligin en gizemli takımı olan kırmızı siyahlılar İstanbul’da Fenerbahçe’ye sürpriz yaşatmak istiyor. Cumartesi günü yapılan antrenmanın ardından İstanbul’a giden Gazişehir Gaziantep kafilesi son çalışmasını yaparak konakladığı otelde kampa girdi.

“RAKİPTEN ÇEKİNMİYORUZ”

Yeni bir takım oldukları için dezavantajlı olduklarını söyleyen teknik direktör Mairus Sumudica, ligde hiçbir takımdan çekinmediklerini söyledi. Sezona ligin kaliteli bir takımıyla başlayacaklarını anımsatan Sumudica "Sezonun ilk maçını Fenerbahçe gibi bir ekiple oynamak gerçekten bizleri sabırsızlandırıyor. Rakibimiz Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birisi ve taraftarlarıyla birlikte özellikle iç sahada inanılmaz atmosfer yaratabiliyorlar. Tabii ki bizde yeni bir takım olmamıza rağmen, lige hazırız ve neler yapabileceklerimizi göstermek için can atıyoruz. Orada güzel bir futbol ortamı bizi bekleyecek ve biz de o ortamda taraflı tarafsız herkese zevk vererek puan veya puanlar alabilmek için mücadele edeceğiz. Fenerbahçe'nin kadro kalitesi elbette tartışılmaz, oldukça etkili isimlere sahipler ancak biz de orada önlem almak için değil kendi oyunumuzu oynamak üzere gideceğiz. Futbolcularım onlardan ne istediğimin fazlasıyla farkında, umarım oradan puan veya puanlarla ayrılarak sezona güzel bir giriş yapacağız" dedi.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz