Haydi salona Gaziantep!

ING Basketbol Süper Ligi'ndeki temsilcimiz Gaziantep Basketbol, bugün saat 18:00’de Karataş Spor Salonu’nda play-off çeyrek final ilk maçında Darüşşafaka’yı ağırlıyor.

Haydi salona Gaziantep!
Telgraf Spor Servisi
14 Mayıs 2022 / 05:19

ING Basketbol Süper Ligi'ndeki temsilcimiz Gaziantep Basketbol, bugün saat 18:00’de Karataş Spor Salonu’nda play-off çeyrek final ilk maçında Darüşşafaka’yı ağırlıyor. Dev adamlar kendi evinde oynayacağı zorlu mücadelede avantajlı bir skor elde etmek istiyor.

İNG Süper Ligi’nde bu sezon tarihi bir başarıya imza atan Gaziantep Basketbol, Play Off’ta ilk maçında Darüşşafaka’yıağırlıyor. Ligde dördüncü sırada yer alan dev adamlar Play Offmaçlarında da başarısını sürdürmek istiyor. Pazartesi günü İstanbul’daki ikinci karşılaşma için avantaj elde etmek isteyen Gaziantep Basketbol, 18:00’de Karataş Spor Salonu’nda galibiyet kovalıyor. Gaziantep Basketbol’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor. Formunun zirvesinde olan kırmızı siyahlılarda tek hedef galibiyet. Baş antrenör Tutku Açık,‘Önemli bir rakiple eşleştik. Bence ligin bizimle beraber flaş ekiplerinden biriydi. Sezonunda zaten büyük bir bölümünü ilk üçte bitirdi. Çok zorlu bir seri olacağını düşünüyorum. Birbirine çok denk rakipler. Umarım ev sahibi olma avantajımızı kullanıp seriyi geçmeyi başaracağız’ dedi.

Zorlu mücadele bugün saat 18:00’de Karataş Spor Salonu’nda olacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz