Haydi salona

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 27. Haftası maçında Gaziantep basketbol takımı, İzmir temsilcisi Pınar Karşıyaka’yı konuk ediyor. Karataş Spor Salonu’nda bugün oynanacak olan karşılaşma 15.15.’de başlayacak.

Haydi salona
Sedat Torun
19 Nisan 2019 / 22:09

Son iki haftayı kötü geçiren kırmızı siyahlılar ligde yeniden çıkış yakalamak istiyor. Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak olan Gaziantep basketbol takımı taraftarının da desteğiyle kazanmak istiyor. Son hazırlıklarını tamamlayan takım kampa girdi.

“LİGİ İYİ BİR YERDE BİTİRECEĞİZ”  

Gaziantep basketbol takımı genel menajeri Boray Dai, ligde kalan maçları kazanarak iyi bir yerde sezonu tamamlamak istediklerini söyledi. Öncelikli olarak ilk hedeflerinin Pınar Karşıyaka maçı olduğunu söyleyen Boray Dai, “İki haftalık kötü gidişatın ardından bu hafta kazanmak istiyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız karşılaşmada mutlaka taraftar desteği bekliyoruz. Sezon başından bu yana taraftarımız bizlere gerçekten büyük destek verdi. Onlara çok teşekkür ediyoruz. Kalan maçlarda da aynı desteği görürsek sezonu çok iyi bir yerde tamamlarız” dedi.

Tahincioğlu Basketbol Ligi’nin 27. Haftası maçında Gaziantep Basketbol ile Pınar Karşıyaka arasında Karataş Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşma bugün 15.15’de başlayacak.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz