Gaziantep'te alışveriş indirim günleri başladı!

Gaziantep Ticaret Odası organizasyonunda, katılan yüzlerce firmanın önemli ölçüde indirimli satış yaptığı ‘Gaziantep Alışveriş Günleri’ başladı.

Gaziantep'te alışveriş indirim günleri başladı!
Hasan Akpınar
13 Ekim 2019 / 16:34

20 Ekim’ kadar sürecek olan Gaziantep Alışveriş Günleri’nde yüzde 9’dan yüzde 69’a varan indirimli ürünler Gaziantepliler ile buluşuyor.

Gaziantep’te ilk kez düzenlenen “Gaziantep Alışveriş Günleri” etkinliği hakkında açıklamalarda bulunan Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, bu etkinliği geleneksel hale getirerek her yıl düzenlemeyi planladıklarını söyledi.

9 GÜN BOYUNCA SÜRECEK 

Gaziantep Alışveriş Günleri’nde 9 gün boyunca gerçek anlamda indirimli ürünlerin Gazianteplilerle buluşturulacağının altını çizen Yıldırım, ”Organizasyonumuzun sloganlarından birisi de ‘Sözde değil, özde indirim’… Yüzlerce firmamız yapabilecekleri en iyi indirimi yaparak bu kampanyada yer aldı. Hemen hemen her sektörden katılım var, her kesime hitap eden ürünler, hizmetler var.” dedi. Etkinliğin, sabah 9’dan akşam 9’a kadar, 9 gün süreceğini de ekleyen Yıldırım, kampanyaya katılan firmalar ve etkinlik detaylarının www.gto.org.tr adresinden görülebileceğini belirtti.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz